بازی Legal Dungeon سال آینده برروی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

شرکت سومی (Somi) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Legal Dungeon قرار است به‌زودی به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز برسد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Legal Dungeon از سری عناوین به سبک‌های ماجراجویی و جنایی است که در آن باید کنترل یک کارآگاه را به دست گرفته و پرده از بسیاری اسرار بردارید. امکانات فراوانی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید زودتر به موفقیت دست یابید. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست رضایت علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را تا حد زیادی جلب کند. حال در خبر خوبی مطلع شدیم که نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن در دست توسعه قرار دارد. لازم به ذکر است که دو استودیوی سومی و پلیسم (Playism) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار آن را به عهده دارند.

بازی Legal Dungeon در تاریخی نامشخص از اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر همچون تاریخ دقیق انتشار، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ضمنا در روزهای آینده تریلری از این نسخه منتشر می‌شود که می‌تواند برای هواداران جالب باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید