تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Orangeblood مشخص شد

۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی گری‌فکس سافت‌ور (Grayfax Software) که در گذشته به معرفی نسخه‌ی کنسولی بازی Orangeblood پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق انتشار آن رونمایی کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Orangeblood از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که وقایع جذاب و مهیجی از قرن بیستم را روایت می‌کند. در این بازی باید کنترل سربازان مختلف را به دست گرفته و به پیروزی برسید. این عنوان ابتدا اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ای از بازی‌بازان نیز قرار گرفت. به نقل از آن‌ها، موسیقی‌های بازی بسیار شنیدنی هستند و حس خوبی را منتقل می‌کنند. لازم به ذکر است که دو شرکت گری‌فکس سافت‌ور و پلیسم (Playism) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Orangeblood را به عهده دارند.

پس از انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Orangeblood، شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی آن برروی کنسول‌ها هم به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت توسط سازندگان تایید شد. حال باخبر شدیم که این اثر در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۹ (۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار به دست دارندگان پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ خواهد رسید. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تازه‌ترین تریلر مربوط به عنوان ذکر شده اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید