تریلر جدیدی از بازی Link: The Unleashed Nexus – Restructured Heaven منتشر شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

تیم سازنده‌ی Link: The Unleashed Nexus – Restructured Heaven که در گذشته از انتشار این بازی خبر داده بود، امروز دست به انتشار تریلری از آن زد که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه تریلر گفته شده باشید.

Link: The Unleashed Nexus – Restructured Heaven از سری عناوین به سبک اکشن و سه‌بعدی است که نسخه‌ی اصلی آن در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. حال پس از گذشت چندین سال، شاهد توسعه‌ی این نسخه با کیفیت، مراحل و تجهیزات بیشتر هستیم. سرعت در مبارزات این بازی بسیار مهم است و در صورت رعایت این مسئله، پیروز نبردها خواهید بود. اگر از دوست داران سبک گفته شده هستید، Link: The Unleashed Nexus – Restructured Heaven می‌تواند انتظارات شما را تا حد زیادی برآورده کند.

به نقل از سازندگان، بازی Link: The Unleashed Nexus – Restructured Heaven در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی ژاپنی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید