فروش بازی Hades از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

بازی Hades، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games)، تاکنون توانسته است به فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ دست یابد. این آمار به لطف عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی بدست آمده است.

عنوان نقش‌آفرینی Hades مدتی پیش به صورت رسمی و کامل منتشر شد و با نقدهایی عالی، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. استودیوی سوپرجاینت گیمز به‌تازگی آمار فروش این بازی را اعلام کرد و از فروش یک میلیون نسخه‌ای آن خبر داد. این بازی پیش‌تر و به مدت دو سال در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام قرار داشت. در طول این مدت ۷۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رفت. به همین سازندگان از بازی‌بازان به خاطر خلق این آمار تشکر کردند. مطمئناً رسیدن آمار فروش یک بازی به یک میلیون نسخه برای توسعه‌دهنده‌ی عناوین مستقل (Indie) بسیار هیجان‌انگیز است.

استودیوی سوپرجاینت گیمز علاوه بر Hades سابقه‌ی کار برروی عناوین Bastion، Transistor و Pyre را در کارنامه‌ی خود دارد. با این حال بازی Hades توانسته است بالاترین میانگین نمرات در میان دیگر بازی‌های این استودیو کسب کند و می‌توان انتظار داشت فروش خوب این اثر ادامه داشته باشد.

بازی Hades بهترین بخش‌های عناوین قبلی استودیوی سوپرجاینت گیمز، از جمله اکشن سریع Bastion، جو غنی و عمق Transistor و داستانپردازی شخصیت محور Pyre را شامل می‌شود. بازی‌بازان در نقش شاهزاده‌ی فناناپذیر Underworld قرار می‌گیرند و می‌توانند از قدرت ها و سلاح‌های افسانه‌ای المپ استفاده کنند تا از چنگ خدای مردگان رها شوند.

بازی Hades هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را از طریق این لینک مشاهده و مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید