تفنگ اسنایپر در بازی Call of Duty:Black Ops Cold War تغییراتی خواهد داشت

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

بسیاری از طرفداران برای Call of Duty: Black Ops Cold War هیجان زده هستند. شرکت اکتیویژن (Activision) اطلاعات بیشتری در مورد بازی و تغییراتی که در جدیدترین قسمت از امتیازات اعمال خواهد شد ، از جمله اسلحه‌هایی که طرفداران می‌توانند در نسخه‌ی آزمایشی امتحان کنند، اعمال شده است.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War این آخر هفته به صورت نسخه‌ی آزمایشی در دسترس است و اکتیویژن تایید کرد که بازیبازان پلی‌استیشن ۴ می‌توانند بازی را کاملا رایگان امتحان کنند. با این حال ، در حالی که عنوان برای انتشار کامل آماده می‌شود، هنوز تغییرات زیادی در پشت صحنه رخ می‌دهد. در حالی که Call of Duty Alpha مدت زیادی نیست که منتشر شده است، بسیاری از بازیبازان در حال حاضر نظرات خود را در مورد جنبه‌های مختلف بازی از جمله قدرت اسلحه‌های تک تیرانداز در حال حاضر به اشتراک می‌گذارند. فقط دو اسلحه تک تیرانداز وجود دارد که بازیبازان می‌توانند در Black Ops Cold War از آن استفاده کنند. صحبت بازیبازان در مورد سرعت دامنه‌ی مورد پوشش اسلحه و ضربه زدن آن متمرکز است ، به نظر می‌رسد بسیاری با قدرت بیش از حد تفنگ موافق هستند. یکی از توسعه دهندگان تری‌آرچ (Treyarch) در توییتر به توضیح در مورد این مسائل پرداخت تا نگرانی‌های طرفداران را برطرف کند.

تونی فلیم (Tony Flame)، طراح ارشد تری‌آرچ تایید کرد که سوظن طرفداران درست بوده و این سلاح‌ها در حال حاضر از قدرت بیشتری نسبت به عناوین قبلی سری Call of Duty برخوردار بوده‌اند. طبق اعلام فلیم، تغییرات تعادل برای اسلحه‌های تک تیرانداز زمانی اعمال می‌شود که نسخه‌ی آزمایشی براساس معیارهایی که از آخر این هفته خواهد آمد، منتشر شود. توسعه دهنده گفت که تیراندازان در ابتدا گمراه شده‌اند تا بفهمند بازیبازان با چه مکانیکی در نبردهای Cold War برخورد می‌کنند، به این ترتیب آن‌ها می‌توانند اسلحه‌ها را متناسب تنظیم کنند. در حالی که بایبازان مطمئن نیستند که تک تیراندازها چه وضعیتی در بازی خواهند داشت، بسیاری از شنیدن تغییرات در آینده خشنود هستند. برخی از بازیکنان گفتند که از رویکردی که تری‌آرچ در کلاس بندی سلاح‌ها نیز دنبال می‌کند قدردانی می‌کنند. برخی از کسانی که سعی می‌کنند با این سلاح‌ها تقلب کنند ناامید می‌شوند ، اما این تغییرات ممکن است فضای لذت بخشی را در سراسر محیط بازی ایجاد کنند. Call of Duty Beta که ماه آینده منتشر می‌شود و بازی کامل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد، تری‌آرچ با استفاده کامل از نسخه‌ی آزمایشی برای بازی‌بازان یک بازی دقیق تنظیم شده و به آنها امکان بیشتری می‌دهد تا با Call of Duty: Black Ops Cold آشنا بشوند. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی استیشن ۵، اکس باکس وان و اکس‌باکس سری اکس منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید