فرار از ترس | نقدها و نمرات نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی The Coma 2: Vicious Sisters

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

اگر از علاقه‌مندان به The Coma 2: Vicious Sisters باشید، حتما می‌دانید که این بازی در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شد و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی هم قرار گرفت. نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی قرار بود سال گذشته عرضه شود، اما این اتفاق به دلیل بروز مشکلاتی در روند توسعه با تاخیر طولانی همراه شد. حال این نسخه در دسترس قرار گرفته است و در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات آن باشید.

The Coma 2: Vicious Sisters از سری عناوین به سبک‌های اکشن، ماجراجویی و بقا است که در آن باید کنترل دختری به نام مینا پارک (Mina Park) را به دست بگیرید. وی در یکی از شب‌ها از خواب برخاسته و درمی‌یابد که در محیط مدرسه‌اش به سر می‌برد. این اتفاق به شکل مرموزی رخ داده است و مینا به هیچ وجه از چگونگی آن خبر ندارد. سپس او تلاش می‌کند تا رمز و رازهای پیرامون خود را کشف کند، اما خیلی زود آگاه می‌شود که موجودی ناشناخته در تعقیب وی است. بازی از داستان خوب و درگیر کننده‌ای بهره‌مند است و از موسیقی‌های دلهره‌آور آن نیز نباید به راحتی عبور کرد. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید، The Coma 2: Vicious Sisters می‌تواند لحظات جذابی را برایتان به ارمغان آورد.

لازم به ذکر است که دو استودیوی دواسپرسو گیمز (Devespresso Games) و هدآپ گیمز (Headup Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند. شرکت دیجراتی دیستریبیوشن (Digerati Distribution) هم در امر نشر این بازی سهیم بوده است. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون نسخه‌ی اکس‌باکس وان The Coma 2: Vicious Sisters در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

TheXboxHub 8/10

احساس می‌کنیم که نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی The Coma 2: Vicious Sisters نسبت به سایر نسخه‌ها با پیشرفت‌هایی همراه بوده است؛ اگر چه که سازندگان حرفی در این مورد نزده‌اند. سبک و گیم‌پلی بازی بسیار جذاب است و بازی‌بازان را تا لحظه‌ی آخر درگیر خواهد کرد. The Coma 2: Vicious Sisters از عناوینی است که حتما آن را باید خریداری و تجربه کنید.

Finger Guns 7/10

The Coma 2: Vicious Sisters حال و هوای خوبی دارد و از پازل‌های چالش‌برانگیز آن نباید به سادگی رد شد. گیم‌پلی بازی قابل قبول است، اما داستان ساده‌ و قابل حدسی دارد. در کل اگر از دوست داران آثار ترسناک هستید، این عنوان را به شما توصیه می‌کنیم.

Xbox Tavern 7/10

The Coma 2: Vicious Sisters تجربه‌ی ترسناک و دلهره‌آور فوق‌العاده‌ای است که نباید از دست داد. این بازی با گیم‌پلی خاص خود می‌تواند بازی‌بازان را برای چند ساعت سرگرم کند. با وجود چند مشکل در این عنوان، امیدوار هستیم که در آینده هم شاهد انتشار چنین آثار باشیم.

GENERACION XBOX 6.7/10

در The Coma 2: Vicious Sisters ما به دنبال این هستیم تا علاوه‌بر شناخت خود، یک دوست ارزشمند را هم نجات دهیم. در مجموع با عنوان بقا و ترسناک قابل قبولی سر و کار داریم. هر چند که تیم سازنده می‌توانست وقت بیشتری را صرف ساخت آن کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید