قهرمانان بامزه | نقدها و نمرات بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

تنها دو روز از انتشار بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و ظاهرا این عنوان نتوانست مطابق انتظار بازی‌بازان عمل کند. حال نقدها و نمرات این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه مرور بر آن‌ها خواهیم داشت.

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos از سری عناوین نقش‌آفرینی است که شما را در جهانی پر از قهرمانان بامزه و عجیب و غریب قرار می‌دهد. در این بازی می‌توانید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و با دیگر افراد مبارزه کنید. همچنین امکان ماجراجویی نیز برایتان فراهم است و قادر هستید تا صحنه‌های بامزه و دوست داشتنی فراوانی را رقم بزنید. اگر از دوست داران این آثار هستید، تجربه‌ی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos را برای یک بار به شما پیشنهاد می‌کنیم.

لازم به ذکر است که دو شرکت آرت‌فکتس (Artedacts) و دیر ویلجرز (Dear Vilagers) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته‌اند. همچنین The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos از یک بخش آنلاین هم بخوردار است که در آن می‌توانید مبارزات جذابی با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان داشته باشید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، نقدها و نمرات این بازی امروز عرضه شد که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

PC Invasion 7/10

اتفاقات بامزه‌ای در The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos رقم می‌خورد که تجربه‌ی آن را برای دوست داران آثار نقش‌آفرینی الزامی می‌کند. طراحی شخصیت‌ها و سیستم مبارزات نیز در نوع خود بسیار جالب توجه هستند. بزرگ‌ترین مشکل این بازی را باید باگ‌های پرتعداد دانست و علاوه‌بر آن، سازندگان می‌توانستند پایان بهتری را برای آن در نظر بگیرند و همچنین از تکراری شدن بسیاری از بخش‌ها جلوگیری کنند.

SCREEN RANT 7/10

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos گیم‌پلی جالبی دارد و باعث سرگرم شدن عده‌ی زیادی می‌شود. برای بازی‌بازانی که از عناوین نقش‌آفرینی تکراری خسته شده‌اند، تجربه‌ی این اثر را پیشنهاد می‌دهیم.

THEGAMER 6/10

گیم‌پلی بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos چندان بد نیست، البته انتظار بیشتری از آن می‌رفت. به کار بردن حس شوخ‌طبعی در این آثار بد نیست، اما تیم سازنده در انجام این کار زیاده‌روی کرده است. در مجموع سخت است که بخواهیم The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos را به بازی‌بازان توصیه کنیم.

The Indie Game Website 4/10

باگ‌های زیاد و بسیار عجیبی در The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos به چشم می‌خورد و این قضیه خصوصا در انتخاب شخصیت‌ها برای بازی‌بازان کلافه کننده خواهد بود. این بازی در کل ویژگی برجسته‌ای برای ارائه ندارد و بهتر است که وقتتان را با آن تلف نکنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید