بازی Hatch Tales سال آینده عرضه خواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Hatch Tales سال آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Hatch Tales از سری عناوین ماجراجویی و پلتفرمر است که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی به نام هچ (Hatch) را به دست گرفته و وارد سفری طولانی شوید. در بین راه دشمنان و معماهای فراوانی وجود دارند که برای به پایان رساندن بازی باید از آن‌ها عبور کنید. همچنین در یکی از حالت‌های بازی قادر هستید تا مراحل را با توجه به سلیقه‌ای که دارید، طراحی کرده و لذت ببرید. قابل ذکر است که دو شرکت لیمیتد ران گیمز و آتوی (Atooi) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Hatch Tales را به عهده دارند.

به نقل از تیم سازنده، بازی Hatch Tales قرار است سال آینده و در تاریخی نامشخص به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ برسد. در خصوص انتشار این عنوان برروی دیگر کنسول‌ها هنوز اطلاعی در دست نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی به همراه چند ویدئو در این زمینه باشیم. همچنین نسخه‌ی فیزیکی Hatch Tales نیز همزمان با نسخه‌ی دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید