بازی Harvest Moon: Light Of Hope Special Edition Complete منتشر شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

استودیوی ناتسومه (Natsume) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی Harvest Moon: Light Of Hope Special Edition Complete را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Harvest Moon به سبک شبیه‌سازی کشاورزی آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های مختلفی تجربه کرده‌اند. یکی از این نسخه‌ها Harvest Moon: Light Of Hope نام دارد که ابتدا در سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شد و توانست رضایت عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را هم جلب کند. در این بازی باید از تجهیزات لازم برای تبدیل شدن به یک کشاورز و دامپرور خوب بهره ببرید. حال سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این عنوان با نام Harvest Moon: Light Of Hope Special Edition Complete را در دسترس قرار دهند که با کیفیت، ماموریت‌ها و تجهیزات بیشتری نسبت به گذشته همراه شده است. قابل ذکر است که دو شرکت اپکی (Appci) و ناتسومه به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر Harvest Moon: Light Of Hope Special Edition Complete، آگاه شدیم که این بازی از امروز با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. بنابراین طرفداران نسخه‌ی اصلی نباید این عنوان را از دست بدهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید