تاریخ انتشار بازی MXGP 2020 مشخص شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

سازندگان MXGP 2020 که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کردند. همچنین ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

MXGP 2020 از سری عناوین جذاب به سبک مسابقه‌ای است که در آن باید به انتخاب موتور دلخواهتان پرداخته و حالت‌های متنوعی را برای رقابت‌های مهیج آغاز کنید. همان‌طور که در جریان هستید، تاکنون نسخه‌های مختلفی از این سری عرضه شده است و اکثر آن‌ها مورد استقبال بازی‌بازان و طرفداران سبک ذکر شده قرار گرفته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری قرار است با کیفیت و بخش‌های بیشتر مانند حالت آنلاین همراه باشد تا رضایت بازی‌بازان جلب شود. گفتنی است که شرکت مایلزتون (Milestone) وظیفه‌ی ساخت و انتشار MXGP 2020 را به عهده دارد.

بازی MXGP 2020 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به MXGP 2020 اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید