تاریخ انتشار بازی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons مشخص شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons امروز در خبر خوبی از تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

تاکنون نسخه‌های مختلفی از سری Mercenaries برروی پلتفرم‌های مختلف منتشر شده و مورد استقبال بازی‌بازان و به خصوص ژاپنی‌ها قرار گرفته است. Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons یکی از این نسخه‌ها به سبک استراتژی و نقش‌آفرینی است که در آن باید از امکانات مختلف بهره برده و دشمنان فراوانی را نابود کنید. اگر از علاقه‌مندان به این سبک‌ها باشید، عنوان ذکر شده می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. قابل ذکر است که استودیوی ریدئن (Rideon) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

طبق اعلام تیم سازنده، آگاه شدیم که Mercenaries Blaze: Dawn of the Twin Dragons در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۹ (۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. ضمنا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان در راه است، اما هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری در آینده باشیم. در پایان می‌توانید جدیدترین تریلر مربوط به این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید