PS5 Showcase | تریلری از گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۶

بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales اولین گیم‌پلی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ خود را در رویداد PS5 Showcase نمایش داد. سونی همچنین تأیید کرده است تاریخ انتشار برای Holiday 2020 تعیین شده است.

در تریلر کاملاً جدیدی که در این فستیوال رونمایی شد، ما یک سکانس سینمایی گسترده داشتیم که قهرمان اصلی داستان، مایلز مورالس (Miles Morales) را نشان می‌داد که در فصل تعطیلات، در محله‌اش قدم می‌زد. نمایش فوق العاده‌ای از قابلیت ردیابی اشعه کنسول پلی‌استیشن ۵، بازتاب‌های عمیق را در گودال های پراکنده در خیابان مشاهده می‌کنید در حالی که جلوه‌های نور از بازارهای اطراف خیره کننده و واقع بینانه به‌نظر می‌رسند. وقتی جنبه‌ی گیم پلی بازی شروع شد، ما با مایلز مورالس در حال نبرد در برابر یک لشکر از حامیان مالی روکسون بودیم. در حالی که مایلز مورالس دارای یک سیستم جنگی کاملاً مشابه با Marvel Spider-Man 2018 است، اما به‌نظر می‌رسد بسیار پرهیجان باشد  به معنای واقعی کلمه زیرا مایلز می‌تواند به‌حملات خود انرژی بیشتری ببخشد تا از طریق دفاع دشمنان خود را بشکند. پس از یک باس فایت، ما می‌بینیم که مایلز در حالی که یک اتوبوس را که در حال سقوط در آب است، از بین می برد و کار ابرقهرمانانه خود را انجام می‌دهد. دوباره ، مانند Marvel’s Spider-Man بر QTE و اکشن سینمایی تمرکز شده است و کاملاً ساده به این موضوع پرداخته شد این خیلی خوب است که یک بار دیگر در Marvel’s Spider-Man در خیابان‌های نیویورک این‌بار در پلی‌استیشن ۵ گشت بزنیم.

این پیش نمایش یکی از چندین افشاگری از رویداد امروز است. Marvel’s Spider-Man Miles Morales در مراسم رونمایی پلی‌اسیتشن ۵ معرفی شده بود و از آن زمان به تدریج اطلاعات جدیدی در مورد بازی بدست آورده ایم. ویژگی های بازخورد لمسی بازی و استفاده از SSD اخیراً توسط اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) شرح داده شده است. بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales برای کنسول پلی‌اسیتشن ۵ در تعطیلات میلادی امسال منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید