از پنجره گیمفا | پوشش زنده‌ی رویداد PS5 Showcase Event

شرکت سونی قصد دارد امشب دومین رویداد  اختصای خود برای کنسول  پلی‌استیشن ۵  را امشب برگزار کند و به معرفی احتمالی بازی‌های این کنسول بپردازد. به مانند همیشه با گیمفا و پوشش زنده‌‌ی این رویداد همراه باشید.

با وجود اینکه سونی برنامه بسیار هیجان انگیزی را در رویداد نخست خود به نمایش گذاشت اما بازی‌بازان بی صبرانه منتظر نمایش قسمت جدیدی از این رویداد بوده‌اند تا سونی از بازی های بیشتری رونمایی کند و از همه مهم‌تر از قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵  نیز مشخص کند. این طور به نظر می‌رسد که امشب شاهد برنامه‌ای جذاب تر و هیجان انگیز تر از قسمت نخست خواهیم بود که علاوه بر رونمایی از قیمت کنسول پلی‌استیشن ۵ به معرفی و نمایش کوتاهی از بازی‌های انحصاری جدید این کنسول اختصاص دارند.

ساعت و زمان برگزاری:

رویداد معرفی و رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ امشب راس ساعت ۱۲:۳۰ بامداد آغاز می‌شود. شما می‌توانید رویداد معرفی پلی‌استیشن ۵ را به محض آغاز این رویداد، از طریق پلیر سایت توییچ ( به محض دریافت لینک پخش توییچ در پست قرار داده می‌شود) در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین به مانند همیشه به محض آغاز برنامه، گیمفا با پوشش لحظه به لحظه‌این رویداد از طریق لایو بلاگ که در انتهای پست قرار دارد با شما همراه خواهد بود.

پخش زنده

لایو بلاگ

12345678910(80 رای, میانگین آرا 8٫43 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید