تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Panzer Dragoon: Remake مشخص شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی مگاپیکسل (MegaPixel) که در گذشته از انتشار بازی Panzer Dragoon: Remake برروی پلتفرم‌های مختلف خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن برروی رایانه‌های شخصی رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از افراد با بازی Panzer Dragoon آشنایی داشته و آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. حال پس از گذشت چند سال، استودیوی سازنده تصمیم گرفته گرفت تا نسخه‌ی بازسازی آن را توسعه دهد. این اتفاق ابتدا امسال برای نینتندو سوییچ رخ داد و شاید استقبال خوبی از سوی دارندگان این کنسول هم بودیم. سپس شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این نسخه برروی سایر پلتفرم‌ها به گوش می‌رسید که این اخبار توسط سازندگان تایید شد. واضح است که این نسخه با کیفیت، مراحل و شخصیت‌های بیشتری همراه شده است. دو شرکت مگاپیکسل و فوراور اینترتینمنت (Forever Entertainment) نیز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Panzer Dragoon: Remake را به عهده دارند.

بازی Panzer Dragoon: Remake قرار است در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۹ (۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این بازی نیز در راه است و در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان این کنسول‌ها خواهد رسید. بنابراین باید منتظر اخبار بیشتر از سوی مگاپیکسل باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید