بازی PACER تاخیر خورد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

تیم سازنده‌ی PACER امروز در خبر بدی اعلام کرد که این بازی با تاخیر کوتاهی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

PACER از سری آثار اکشن و مسابقه‌ای است که در آن می‌توانید در قالب حالت‌های متنوع، رقابت‌های جذاب و نفس‌گیری را آغاز کنید. به نقل از سازندگان، PACER را باید سریع‌ترین عنوان در سبک خود در نظر گرفت که حس فوق‌العاده‌ای به بازی‌بازان می‌دهد. بنابراین اگر از دوست داران این عناوین هستید، بازی ذکر شده می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. بد نیست بدانید که شرکت آر۸ گیمز (R8 Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد.

بازی PACER ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد، اما عرضه‌ی آن به دلیل بروز برخی مشکلات کوچک در روند توسعه به تاخیر افتاد. حال به نقل از سازندگان، این عنوان قبل از اتمام ماه سپتامبر سال جاری و در تاریخی نامشخص به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی PACER، آن‌ها را به شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید