فصل دوم بازی Wreckfest منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

سازنده‌ی بازی مسابقه‌ای Wreckfest با انتشار پیامی در حساب توییتر خود، آغاز فصل جدید این بازی را اعلام کرده است. براساس اطلاعات منتشر شده، فصل دوم بازی مسیرها، مسابقات و ۱۲ خودروی جدید را در اختیار بازی‌بازان و هواداران قرار خواهد داد.

بازی Wreckfest، ساخته‌ی استودیوی باگ‌بر (Bugbear)، یکی از عناوین مسابقه‌ای حاضر در بازار است که بیش از هر چیز برروی ارائه‌ی یک تجربه‌ی مفرح به کاربران تمرکز می‌کند. این بازی شما را درون ماشین‌های مسابقه‌ی بامزه قرار داده و به شما اجازه می‌دهد خودروی دیگران را نابود کنید. از زمان عرضه، تیم سازنده به صورت مداوم محتوای جدیدی را به بازی اضافه کرده است و به نظر می‌رسد این موضوع در آینده‌ی نزدیک نیز تغییر نخواهد کرد. استودیوی باگ‌بر روز گذشته از فصل دوم بازی Wreckfest رونمایی کرده و آن را در اختیار کاربران این عنوان قرار داد.

فصل دوم بازی Wreckfest شامل مسیرهای مسابقه‌ی جدید، تعدادی چالش تازه در بخش مسابقات و تعداد زیادی خودروی جدید می‌شود. اگرچه بخش زیادی از این محتوای جدید به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت ولی اگر به ماشین‌های معرفی شده برای فصل دوم علاقه دارید، باید آن‌ها را به صورت جداگانه خریداری کنید. از ۱۲ خودروی معرفی شده برای فصل دوم، ۳ خودرو در همان روز نخست آغاز فصل جدید در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی Wreckfest در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا را از طریق این لینک مشاهده کنید.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید