بازی The Invincible توسط استودیوی لهستانی تازه‌ تأسیس استاروارد ایندستریز معرفی شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیو‌ی لهستانی تازه تأسیس استاروارد ایندستریز (Starward Industries) به تازگی از اولین پروژه‌ی خود به اسم The Invincible که با الهام‌گیری از یکی از رمان‌های مشهور علمی-تخیلی دهه‌ی ۶۰ کشور لهستان با همین نام در حال گذراندن مراحل توسعه‌ است، رونمایی کرد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

به تازگی جمعی از توسعه‌دهندگان با تجربه‌ای که پیش از این در استودیوهای بزرگ لهستانی از جمله سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) و تکلند (Techland) مشغول به توسعه‌ی فرنچایزهای بزرگی چون The Witcher و Dying Light بوده‌اند و استودیو‌یی به نام استاروارد ایندستریز را تأسیس کرده‌اند، از اولین اثر خود تحت عنوان The Invincible (به معنای شکست‌ناپذیر) رونمایی کردند.

بازی The Invincible دارای سبک علمی-تخیلی دلهره‌آور اول‌شخص است که داستان آن بر اساس رمان ۱۹۶۴ آقای استانسیواو لم (Stanisław Lem)، رمان‌نویس مشهور لهستانی نوشته شده است. در ادامه شما می‌توانید تعدادی از تصاویری که توسعه‌دهندگان The Invincible از این اثر به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید.

گفته می‌شود داستان بازی The Invincible در رابطه با دانشمندی است که برای یافتن خدمه‌ی گم شده‌ی یک فضاپیما، به سیارها‌ی متخاصم (hostile planet به سیاراتی گفته می‌شود که برای میهمانان آن سیاره مکان بسیار خطرناکی به شمار می‌رود) به نام Regis III قدم می‌گذارد. استودیو‌ی استاروارد ایندستریز اعلام کرده است که این اثر یک عنوان کاملاً غیر خطی است و مهارت‌ها و سرنوشت شخصیت‌های داستان بازی به طور کامل به بازی‌بازان بستگی خواهد داشت.

این استودیو همچنین یکی از ترک‌های موسیقی بازی The Invincible را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید به آن گوش دهید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی در رابطه با زمان انتشار بازی The Invincible منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود این اثر یک تا دو سال دیگر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس | اس منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید