شواهد نشان می‌دهند که شرکت Monster Energy دلیل تغییر نام بازی Gods and Monsters بوده است

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته یوبی‌سافت (Ubisoft) از بازی جهان باز جدیدی با نام Gods and Monsters رونمایی کرد. این عنوان که برای مدت زیادی در سکوت به سر می‌برد، اوایل این ماه دوباره ظاهر شد، اما نام آن به Immortals Fenyx Rising تغییر کرد. حال اخیراً مدارک حقوقی جدیدی فاش شده‌اند که نشان می‌دهند شرکت Monster Energy دلیل تغییر نام بازی یوبی‌سافت بوده است.

آقای جولین گالودک (Julien Galloudec)، یکی از کارگردانان بازی Immortals Fenyx Rising، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت VGC اعلام کرد که «دیدگاه بازی به تغییر نام آن منجر شد». حال با توجه به شواهد به دست آمده، ظاهراً این موضوع دلیل تغییر نام بازی نبوده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، برخلاف بازی‌بازان، شرکت Monster Energy نسبت به رونمایی از Gods and Monsters واکنش متفاوتی داشته و معتقد است که نام این بازی به کسب و کار این شرکت تولید کننده‌ی نوشیدنی‌های انرژی زا آسیب می‌زند. Monster Energy برای پشتیبانی از این ادعا به وب‌سایت مخصوص بازی‌های ویدئویی این شرکت و فعالیت‌های خود در صنعت بازی‌های ویدئویی اشاره کرد.

با توجه به مدارک فاش شده، Monster Energy درخواست تغییر نام بازی را در ماه آوریل امسال ثبت کرد؛ تنها چند ماه پیش از این‌که یوبی‌سافت تغییر نام بازی را تایید کند. با این‌که برخی معتقد هستند که یوبی‌سافت می‌توانست Monster Energy را در جدال قانونی شکست دهد، اما این کار در نهایت باعث از دست رفتن پول و زمان زیادی می‌شد. احتمالاً این ناشر فرانسوی تصمیم گرفت که با تغیر نام بازی دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان زیادی نخواهد بود.

بازی Immortals Fenyx Rising در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. با توجه به توضیحات ارائه شده توسط یوبی‌سافت، نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان کمی بعد از انتشار بقیه‌ی نسخه‌ها عرضه می‌شود. در نهایت باید اضافه کنیم که این بازی قرار است پیش از عرضه یک نسخه‌ی دمو دریافت کند که تنها از طریق گوگل استیدیا قابل تجربه خواهد بود.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫71 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید