کارگردان God of War اشاره‌‌های بیشتری به معرفی پروژه‌ی بعدی استودیوی سانتامونیکا در رویداد فرداشب پلی‌استیشن دارد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

رفتار غیرعادی کارگردان God of War باعث حدس و گمان‌هایی از سوی طرفداران شده است.

فردا شب سرانجام رویدادی که تمامی طرفداران پلی‌استیشن منتظرش بودند برگزار خواهد شد. بر اساس اعلامیه‌ی سونی باید انتظار حضور بازی‌های قبلاََ رونمایی شده را داشته باشیم و به طور حتم گیمپلی برخی از آن‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد. در کنار تمامی این موارد احتمالاََ یک سورپرایز نیز وجود دارد، رونمایی که هیچ‌کس انتظارش را نخواهد داشت. در روزهای گذشته آقای کوری بارلاگ (Cory Barlog)، فعالیت خود را در توییتر دوچندان کرده است و همچنین تصاویر عجیب و غریب و مرموزی را به اشتراک می گذارد. چند روز پیش به رویداد فرداشب سونی اشاره داشت و پس از آن نیز تصاویر و گیف‌های متعدد مرموزی که به انتقام اشاره داشتند منتشر کرد.

حالا آقای بارلاگ تصویر پروفایل و کاور خود را پس از مدت زمان بسیار طولانی تغییر داده است که به نظر می‌رسد با تصویر یخ رو به رو هستیم.

قبل از عوض کردن تصویر پروفایل او از کاور و گیف‌هایی استفاده کرده بود که یادآور فیلم‌های Indiana Jones بودند و البته وی قبلاََ نیز به این سری فیلم ابراز علاقه کرده بود اما تصویر جدید پروفایل وی به نظر نمی‌رسد ارتباطی به این موضوع داشته باشد. مطمئناََ طرفداران در انتظار ادامه‌ی God of War 2018 هستند اما احتمال دارد آن‌ها برروی پروژه‌ی جدید نیز کار کنند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا سانتامونیکا (Santa Monica) در مراسم فرداشب سونی حضور خواهد داشت؟ ایا با نسخه‌ی بعدی God of War رو به رو می‌شویم یا پروژه‌ای کاملاََ جدید معرفی خواهد شد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید