از طراحی بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس و سری اس رونمایی شد

دقایقی پیش شرکت مایکروسافت آخرین اطلاعات تکمیلی پیرامون اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس سری اس را به اشتراک گذاشت و ما حالا می‌دانیم که بسته‌بندی آن‌ها به چه شکل خواهد بود.

پیش‌خرید کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس در تاریخ ۱ مهر (۲۲ سپتامبر) آغاز خواهد شد و مایکروسافت در این روزها صفحات معرفی کنسول‌ها و بازاریابی آن‌ها را برای ماه آبان (نوامبر) راه انداخته است.

در صفحات مذکور شاهد توضیحاتی پیرامون قیمت، تکنولوژی‌های به کار رفته، بازی‌های در دست ساخت، قیمت‌ها خرید از طریق برنامه‌ی Xbox All Access و در نهایت تصاویر بسته‌بندی این کنسول‌ها هستیم. شما می‌توانید در ادامه تصاویر بسته‌بندی‌ها را مشاهده کنید:

اکس‌باکس سری اکس در تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) با قیمت ۴۹۹ دلار و اکس‌باکس سری اس در همان تاریخ با قیمت ۲۹۹ دلار در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت. این اولین بار در تاریخ است که مایکروسافت نسل جدید را با دو کنسول کاملاََ مختلف آغاز می‌کند. اکس‌باکس سری اکس برای بازی‌بازانی طراحی شده است که به دنبال تجربه‌ی رزولوشن ۴K و نرخ‌فریم ۱۲۰ هستند در حالی که اکس‌باکس سری اکس مخاطبینی را هدف قرار داده که رزولوشن ۲K و نرخ فریم ۱۲۰ را کافی می‌دانند. البته باید عدم وجود دیسک درایو را نیز در نظر گرفت.

اگرچه آن‌ها نمی‌توانند Halo Infinite را در زمان عرضه‌ی کنسول خود در دسترس مخاطبین قرار دهند اما همچنان یک سری عناوین برای تجربه وجود خواهند داشت. همچنین باید به این نکته توجه کرد که آن‌ها اخیراََ قراردادی را با الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امضا کرده‌اند که طبق آن EA Play وارد گیم‌پس خواهد شد و شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ی اضافی آثار آن‌ها را برروی گیم‌پس تجربه کنید.

قرار بود در هفته‌ی جاری به صورت رسمی از اکس‌باکس سری اس و قیمت سری اکس رونمایی شود اما فاش شدن اطلاعات از سوی منابع داخلی باعث شد تداخلی در برنامه‌های آن‌ها ایجاد شود. با این وجود انتظار می‌رود شرکت مایکروسافت در ماه‌های آتی منتهی به عرضه‌ی کنسول‌ها از پروژه‌های جدید در دست ساخت خود رونمایی کند.

12345678910(53 رای, میانگین آرا 8٫30 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید