شرکت دیپ سیلور شایعات مربوط به Saints Row 5 را رد کرد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

شایعه‌ها تقریبا یکی از بخش‌های جدانشدنی صنعت بازی‌های ویدئویی هستند و با توجه به تعداد بالای مراسم‌های دیجیتالی در نظر گرفته شده برای سال جاری میلادی، طبیعی است که شاهد انتشار شایعات مختلفی در فضای مجازی هستیم. یکی از این شایعه‌ها به نسخه‌ی پنجم سری محبوب Saints Row مربوط می‌شد. اگرچه این شایعه از سوی منبعی نه چندان شناخته شده منتشر شده بود ولی اطلاعات بسیار جالبی از جمله ارتباط داستان نسخه‌ی جدید با نسخه‌ی سوم سری، عدم وجود قدرت‌های مختلف و موارد دیگر را در اختیار هواداران قرار می‌داد.

طبیعی است که زمانی که صحبت از یک شایعه می‌شود، باید احتمال نادرست بودن این اطلاعات را نیز در نظر بگیریم. آقای الکس رایان (Alex Ryan)، مدیر بخش روابط عمومی شرکت دیپ سیلور (Deep Silver)، اخیرا به سراغ حساب توییتر خود آمده و شایعه‌های اخیر منتشر شده درباره‌ی بازی Saints Row 5 را به کلی رد کرده است. در پیام منتشر شده آمده است:

من برای این شخص متاسف هستم ولی باید بگویم که اطلاعات منتشر شده نادرست هستند. ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا اطلاعات جدیدی در خصوص آینده‌ی سری Saints را با شما در میان بگذاریم ولی باید بدانید که این موارد درست نیستند.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که اطلاعات مربوط به نسخه‌ی بعدی سری Saints Row در چه زمانی منتشر خواهد شد. آقای رایان در پاسخ به این سوال بیان کردند که «به جز موضوع نادرست بودن شایعه‌ها»، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی را برای به اشتراک گذاشتن با هواداران در اختیار ندارند.

متاسفانه به نظر می‌رسد هنوز زمان زیادی تا معرفی و یا انتشار بازی Saints Row 5 باقی مانده است. شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group)، مالک شرکت دیپ سیلور، اخیرا اعلام کرده بود که این شرکت هیچ بازی AAA و بزرگی را در سال جاری به بازار عرضه نخواهد کرد. اگرچه در گزارش منتشر شده به صراحت از بازی Saints Row 5 نامی برنده نشده بود ولی با توجه به صحبت‌های آقای رایان، می‌توانیم مطمئن باشیم که این بازی نیز در سال جاری منتشر نمی‌شود.

اگر بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی سری Saints Row هستید، بد نیست بدانید که بازی Saints Row The Third Remastered مدتی پیش در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته بود. شما می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا از این بازی تحت عنوان «بازگشت فرشتگان | نقد و بررسی بازی Saints Row The Third: Remastered» را از طریق این لینک مطالعه کنید. اگر از هواداران این سری هستید، تماشای تحلیل فنی این بازی را نیز به شما توصیه می‌کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید