کپی‌برداری ناموفق از Super Smash Bros | نقدها و نمرات بازی Bounty Battle

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

بازی Bounty Battle امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد، اما متاسفانه نتوانست مطابق انتظار عمل کند و با انتقادهای زیادی مواجه شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Bounty Battle از سری عناوین اکشن و مبارزه‌ای به صورت دوبعدی است که در آن باید از میان ۳۰ شخصیت با مهارت‌های مختلف به انتخاب یکی پرداخته و حالت‌های متنوعی را برای شروع مبارزات آغاز کنید. جالب است بدانید که سازندگان برای طراحی این کاراکترها از ۲۰ عنوان دیگر الهام گرفته‌اند و این قضیه می‌تواند خاطرات بازی‌بازان زیادی را زنده کند. در ابتدای معرفی این عنوان، تریلری منتشر شد که انتظار بازی‌بازان را بالا برد. حال می‌بینیم که Bounty Battle عملکرد قابل قبولی برروی پلتفرم‌ها نداشته است و باید دید که واکنش سازندگان در این زمینه چه خواهد بود.

لازم به ذکر است که دو استودیوی دارک اسکرین گیمز (Dark Screen Games) و مرج گیمز (Merge Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Bounty Battle را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. از این نکات که بگذریم، امروز نقدها و نمرات بازی ذکر شده توسط منتقدان نام آشنای دنیای بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

KeenGamer 6/10

تیم سازنده‌ی Bounty Battle در روز معرفی این بازی قول انتشار یک عنوان در حد و اندازه‌ی Super Smash Bros. را به بازی‌بازان داده بود و همین قضیه اشتیاق افراد زیادی را برای تجربه‌ی آن در پی داشت. ساعات زیادی را مشغول تجربه‌ی این بازی بودیم و باید بگوییم که دیگر به سراغ آن نخواهیم رفت. سیستم مبارزات و گیم‌پلی این بازی چندان جالب نیست. اگر از علاقه‌مندان به آثار مبارزه‌ای هستید، شاید Bounty Battle برای چند ساعت شما را سرگرم کند.

NintendoWorldReport 3/10

بازی Bounty Battle از ابتدا تا انتها ناامید کننده است و نواقص فراوان و طراحی بد شخصیت‌ها، بازی‌بازان را حسابی کلافه خواهد کرد. توصیه می‌کنیم به سراغ دیگر عناوین به این سبک بروید.

nintendolife 2/10

Bounty Battle یکی از بدترین آثاری است که در طول عمرمان تجربه کرده‌ایم! دارک اسکرین گیمز قول زیادی را به بازی‌بازان داد و سعی کرد که با جمع‌آوری شخصیت‌های گوناگون از دیگر بازی‌ها، رضایت بازی‌بازان را جلب کند. صادقانه بگوییم؛ تمام این حرف‌ها را دور بریزید! به هیچ وجه انتظار اثری مانند Super Smash Bros. را از Bounty Battle نداشته باشید.

METRO.co.uk 1/10

Bounty Battle به هیچ عنوان بازی مناسب و جالبی برای بازی‌بازان نیست و سرتاسر آن مملو از باگ‌ها و مشکلات بی‌شمار است. حتی اضافه شدن شخصیت‌های مختلف از دیگری آثار نیز به جذابیت آن کمکی نکرد. بنابراین پیشنهاد ما این است که سمت Bounty Battle نیایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید