به‌روزرسانی هالووین بازی Ooblets به‌زودی منتشر می‌شود

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Ooblets امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی مربوط به هالووین این بازی در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را در این خصوص مشاهده کنید.

طرفداران آثار شبیه‌سازی در سراسر جهان کم نیستند و در این بین، بازی‌های شبیه‌سازی کشاورزی را می‌توان از جذاب‌ترین سبک‌ها دانست. Ooblets نیز یکی از همین عناوین است که در آن باید به کاشت، مراقبت و برداشت محصولات متنوع پرداخته و با پولی که از این راه به دست می‌آورید، آیتم‌های متنوعی را بخرید. همچنین جالب است بدانید که امکان شخصی‌سازی کاراکترها در بازی فراهم شده است تا بازی‌بازان لذت بیشتری از آن ببرند. اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Ooblets را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که استودیوی گامبرلند (Gumberland) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

با توجه به خبر جدید سازندگان، آگاه شدیم که به‌روزرسانی تازه‌ی بازی Ooblets به هالووین مربوط است که به وسیله‌ی آن قادر خواهید بود تا به منطقه‌ی جدیدی وارد شده و رمز و رازهای گوناگونی را کشف کنید. همچنین چند آیتم دیگر به بازی اضافه می‌شود که به رویداد گفته شده مربوط می‌شود. هنوز تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسانی مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی گامبرلند باشیم. Ooblets هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید