بازی TOHU امسال در دسترس قرار می‌گیرد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی فایرآرت گیمز (Fireart Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی TOHU امسال در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی جدیدی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

TOHU از سری عناوین جذاب به سبک‌های ماجراجویی و معمایی است که در آن باید با شخصیتی به نام Cubus همراه شده و به سفری طولانی بروید. در جریان این ماجراجویی اتفاقات عجیب و غریبی برای شخصیت اول رخ می‌دهد و شما باید به او در جهت رفع آن‌ها یاری رسانید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به  این آثار باشید، TOHU تجربه‌ی لذت‌بخشی برایتان خواهد بود. گفتنی است که دو شرکت فایرآرت گیمز و د ایرگیولار کارپرشن (The Irregular Corporation) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بازی TOHU قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. همچنین دموی این بازی از امروز قابل تجربه است که به وسیله‌ی آن می‌توانید از برخی ماموریت‌های بخش اصلی استفاده کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این عنوان همچون تاریخ دقیق عرضه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تازه‌ترین ویدئوی گیم‌پلی TOHU را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید