شرکت سونی تبلیغ جدیدی را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرد

شرکت سونی به تازگی تبلیغ تلویزیونی جدیدی را برای کنسول نسل نهمی خود یعنی پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است که همانند دیگر تبلیغ‌های منتشر شده برای این کنسول، باری دیگر برروی شعار ‘Play Has No Limits’ تمرکز دارد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این ویدئوی تبلیغاتی داشته باشیم.

حدود دو ماه تا انتشار پنجمین نسل از کنسول‌های شرکت سونی فاصله داریم و به همین مناسبت این غول ژاپنی تبلیغات گسترده‌ای را در سراسر جهان با شعار مشترک ‘Play Has No Limits’ آغاز کرده است. این اولین بار در تاریخ کمپانی سونی است که ما شاهد شعار کاملاً مشترک در تمام تبلیغات جهانی کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ هستیم که این موضوع بازاریابی متفاوت جدیدترین کنسول این شرکت را به نمایش می‌گذارد.

حال همانطور که در ابتدا گفته شد، سونی تبلیغ جدید دیگری را با تأکید بر شعار ‘Play Has No Limits’ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است که شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همان‌طور که مشاهده کردید، در این تبلیغ ما با تماشای عبور از مرزهای جهان برای تجربه‌ی یک ماجراجویی جدید، باری دیگر به خوبی شاهد به نمایش درآمدن شعار ‘Play Has No Limits’ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ هستیم.

همچنین با توجه به اطلاعاتی که شرکت سونی مدتی قبل منتشر کرد، جدیدترین رویداد کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ پنجشنبه ۲۷ شهریور (۱۶ سپتامبر) ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد.

در پایان از شما کاربران عزیز و‌ب‌سایت گیمفا می‌خواهیم تا نظر خود را در رابطه با تبلیغ تلویزیونی جدید پلی‌استیشن با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(67 رای, میانگین آرا 8٫73 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید