گیفت کارت
گیفت کارت

فاجعه‌ی بزرگ | نقدها و نمرات بازی Tamarin

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی Tamarin برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد. ظاهرا این عنوان نتوانست مطابق انتظار عمل کند و بسیاری از منتقدان گلایه‌هایی از آن داشته‌اند. در همین راستا، نقدها و نمرات Tamarin در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

Tamarin از سری عناوین اکشن و پلتفرمر به صورت سه‌بعدی است که در آن باید در محیط‌هایی همچون بیابان، کوهستان و جنگل سفر کرده و با دشمنان فراوانی هم مبارزه کنید. این اماکن مملو از مشکلات مختلف است و این شما هستید که باید نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنید. بازی از گیم‌پلی متفاوتی نسبت به سایر عناوین این سبک برخوردار است و باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به این قضیه چه خواهد بود. در مراسم Gamescom 2020 نیز شاهد انتشار تریلری از این بازی بودیم که برای تماشای آن‌ می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

قابل ذکر است که استودیوی کاملئون گیمز (Chameleon Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی بازی فوق را به عهده داشته‌اند. ضمنا Tamarin فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان دنیای بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفت که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

Hobby Consolas 5.1/10

چند ماه قبل با تماشای تریلر معرفی Tamarin، آگاه شدیم که این بازی پتانسیل بالایی برای مشهور شدن دارد. حال می‌بینیم که سازندگان به هیچ وجه مطابق انتظار عمل نکردند و نواقص فراوانی را در آن شاهد هستیم. زاویه‌ی دید بازی‌باز در Tamarin نیز اصلا قابل قبول نیست.

Finger Guns 4/10

این شما و این هم یکی از بدترین و کسل کننده‌ترین عناوین امسال؛ Tamarin! به نظر ما، این بازی حتی نمی‌تواند رضایت دوست داران سبک‌های اکشن و پلتفرمر را جلب کند.

SCREEN RANT 3/10

همه چیز در Tamarin عجیب و غیر قابل باور است. اگر شخصیت‌ها دوست داشتنی هستند و بازی برای کودکان ساخته شده است، پس دلیل این همه خشونت بیش از حد در آن چه می‌تواند باشد؟ عناوین زیادی در این سبک همچون Crash Bandicoot، Spyro، A Hat in Time و Snake Pass وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید که بدون شک هیجان و لذت بیشتری را به شما خواهد داد.

PUSH SQUARE 3/10

طراحی مراحل بازی و به طور کلی گیم‌پلی Tamarin فاجعه است. پس از طی کردن مراحل، هیچ پاداشی به بازی‌بازان داده نمی‌شود که دلیل آن مشخص نیست. عجیب است که در جریان بازی آیتم‌هایی را جمع‌آوری می‌کنید که هیچ توضیحی برای نحوه‌ی استفاده از آن‌ها وجود ندارد. موسیقی و داستان Tamarin هم تعریفی ندارد.

همچنین سایر منتقدان نظیر VANDAL به این بازی نمره‌ی ۴ داده‌اند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید