دشوار و دلپذیر | نقدها و نمرات بازی BPM: Bullets Per Minute

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

BPM: Bullets Per Minute یکی از عناوین مورد انتظاری بود که بالاخره امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. همچنین نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز در راه است و در سال ۲۰۲۱ میلادی به دست هواداران خواهد رسید. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات آن داشته باشیم.

BPM: Bullets Per Minute را باید عنوانی در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص دانست که سازندگان برای ساخت آن از بازی‌هایی نظیر DOOM الهام گرفته‌اند. بازی از موسیقی‌های خوبی نیز برخوردار است و حس هیجان را به خوبی به بازی‌بازان منتقل می‌کند. همچنین امکان ارتقای مهارت‌ها نیز در جریان بازی وجود دارد. پس اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، BPM: Bullets Per Minute می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

بد نیست بدانید که شرکت آو اینتراکتیو (Awe Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار BPM: Bullets Per Minute را به عهده داشته است. در ضمن این بازی از یک بخش آنلاین نیز برخوردار است که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان تجربه کرده و لذت ببرید. حال باید صبر کرد و دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این عنوان چه خواهد بود. از این نکات که بگذریم، امروز بهترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون BPM: Bullets Per Minute در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

GOD IS A GEEK 9/10

BPM: Bullets Per Minute یک بازی اعتیادآور، خلاقانه و دشوار به سبک‌های اکشن و تیراندازی است که بسیاری از بازی‌بازان را علاقه‌مند خواهد کرد. در مجموع باید گفت که با عنوانی شگفت انگیز سر و کار داریم.

Finger Guns 9/10

BPM: Bullets Per Minute یک بازی با ترکیبی از عناوین DOOM، Devil Daggers و Tetris Effect است که تجربه‌ای دلپذیر را برای بسیاری از افراد به ارمغان می‌آورد. بدون شک این بازی از شگفتی‌های امسال است و نباید به راحتی از آن عبور کرد. اگر شما نیز از دوست داران اثری متفاوت هستید، BPM: Bullets Per Minute را به شما توصیه می‌کنیم.

GameSpew 9/10

BPM: Bullets Per Minute عنوانی فوق‌العاده با چالش‌های دشوار و موسیقی‌های دوست داشتنی است و برای همه‌ی بازی‌بازان و به خصوص دوست داران سبک‌های اکشن و تیراندازی انتخاب مناسبی خواهد بود.

The Indie Game Website 8/10

BPM: Bullets Per Minute چندان پیچیده نیست و همین قضیه آن را جذاب‌ کرده است. محیط بازی بسیار جالب بوده و پس از کمی پیشروی به آن عادت خواهید کرد.

Wccftech 7.5/10

BPM: Bullets Per Minute را باید یک بازی تیراندازی اول شخص دانست که تیم سازنده برای ساخت آن از عناوین قدیمی و خاطره انگیز الهام گرفته است. موسیقی‌های این بازی بسیار شنیدنی و جذاب هستند. در این عنوان باید به موقع بپرید، تیراندازی کنید و آیتم‌ها را به دست آورید. همچنین گیم‌پلی بامزه و سریعی را شاهد هستیم که به هیجان انگیزتر شدن بازی کمک کرده است.

The Digital Fix 7/10

بدون شک رمز و رازهای فراوانی در BPM: Bullets Per Minute وجود دارد که بازی‌بازان به کشف آن‌ها بپردازند. این بازی را به اکثر بازی‌بازان و به خصوص عاشقان دنیای تیراندازی و اکشن پیشنهاد می‌کنیم.

Edge Magazine 7/10

سازندگان BPM: Bullets Per Minute تا به حال دست به ساخت عناوین دوست داشتنی زیادی زده‌اند و بازی‌بازان کاملا با آن‌ها آشنایی دارند. حال آن‌ها اثر خاص دیگری را هم توسعه داده‌اند که بدون شک برای عده‌ی زیادی جالب توجه خواهد بود. مطمئنا آینده‌ی روشنی پیش روی این تیم است.

SCREEN RANT 3/10

مشکلات فراوانی در به کار بردن سلاح‌ها و به طور کلی گیم‌پلی BPM: Bullets Per Minute وجود دارد که بازی‌بازان را کلافه خواهد کرد. سازندگان بیش از حد به عناوین قدیمی تکیه کرده‌اند و ای کاش این اتفاق صورت نمی‌گرفت. در کل با عنوانی پیچیده و عجیب روبرو هستیم و نتواستیم آن را به خوبی درک کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید