گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی جدید بازی Kartrider Rush+ منتشر شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Kartrider Rush+ که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی برای این بازی خبر داده بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه یک تریلر در این زمینه باشید.

Kartrider Rush+ از سری عناوین جذاب به سبک مسابقه‌ای است که در آن باید حالت‌های مختلفی را برای شروع نبردهای هیجان انگیز انتخاب کنید. در جریان بازی نیز آیتم‌هایی جلوی راهتان سبز می‌شود تا از آن‌ها برای پیشروی استفاده کنید. این عنوان شباهت‌های زیادی به Mario Kart دارد و از ویژگی‌های نسبتا یکسانی برخوردار هستند. پس اگر از علاقه‌مندان به بازی ذکر شده هستید، Kartrider Rush+ لحظات جذابی را برایتان رقم خواهد زد.

طبق بر جدید تیم سازنده، مطلع شدیم که جدیدترین به‌روزرسانی Kartrider Rush+ هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است و به فصل سوم بخش داستانی آن مربوط می‌شود. بازی‌بازان از این پس می‌توانند وسایل نقلیه‌ی بیشتری مانند White Knight و Iceball را استفاده کرده و از آن‌ها لذت ببرند. همچنین بخش دیگری به نام Championship به بازی اضافه شده است و آن را می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روزرسانی، در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری در این خصوص اقدام کنید. Kartrider Rush+ هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید