به‌روزرسانی نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی Borderlands 3 معرفی شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیو‌ی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) طی رویدادی که به تازگی برگزار کرده از به‌روزرسانی رایگان کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس | اس بازی Borderlands 3 رونمایی کرده است که ویژگی‌های بسیار قابل توجهی را به این اثر اضافه می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

طبق اطلاعاتی که توسعه‌دهندگان بازی Borderlands 3 منتشر کرده‌اند، به‌روزرسانی که در ادامه به ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت، به صورت کاملاً رایگان در اختیار دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. همچنین گفته شده است که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا تمام سیوها (Save)، امتیازات و ارتقاء‌هایی را که در بخش اصلی و محتوای اضافی بازی کسب کرده‌اند، به کنسول نسل نهمی خود انتقال دهند.

بازی Borderlands 3 برروی هر دو کنسول پرچم‌دار نسل نهمی شرکت سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در کنار بافت‌های بهبود یافته، با وضوح تصویر ۴K و به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. همچنین قابلیت اسپلیت‌اسکرین (Split-creen در بازی‌های ویدئویی به قابلیتی گفته می‌شود که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد یک اثر را به صورت دو یا چهار نفره برروی یک سخت‌افزار و نمایشگر به اجرا  در بیاورند) با پشتیبانی از حداکثر چهار بازی‌باز به صورت هم‌زمان به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس | اس بازی Borderlands 3 طی این به‌روزرسانی افزوده خواهد شد.

همچنین استودیو‌ی گیرباکس سافتور به‌روزرسانی مشترکی را برای نسخه‌ی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی منتشر خواهد کرد که قابلیت اجرای اسپلیت‌اسکرین دو نفره به صورت عمودی را برای بازی‌بازان این اثر فراهم خواهد کرد. همچنین پس از این به‌روزرسانی قابلیت بازی میان‌پلتفرمی و میان نسلی به این اثر اضافه خواهد شد تا بازی‌بازان کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت بتوانند از این پس با یکدیگر به تجربه‌ی بازی Borderlands 3 بپردازند.

این استودیو در پایان اعلام کرده که قرار است محتوای بیشتری در سال ۲۰۲۰ برای بازی Borderlands 3 منتشر شود که ویژگی‌های متنوعی را به این اثر اضافه خواهد کرد.

بازی Borderlands 3 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (از طریق دو فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games)، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برای خرید و تجربه در دسترس است. همچنین شما در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Borderlands 3 که به قلم آقای آریا مقدم نوشته شده است را مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید