تجربه‌ی متفاوت رانندگی | نقدها و نمرات بازی Inertial Drift

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی Inertial Drift بالاخره دیروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شد و نظرات متفاوتی هم پیرامون آن در دسترس قرار گرفت. در همین راستا، نقدها و نمرات این عنوان امروز عرضه شده است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

Inertial Drift از سری عناوین آرکید و مسابقه‌ای است که سازندگان برای ساخت آن از عناوین قدیمی و نوین بهره برده‌اند. این بازی می‌تواند یاد و خاطره‌ی سال‎‌های دور را برای بازی‌بازان زنده کند. در این عنوان باید به انتخاب اتومبیل دلخواه خود پرداخته و در قالب حالت‌های گوناگون، رقابت‌های هیجان انگیزی را آغاز کنید. ماموریت‌ها و چالش‌های فراوانی هم در جریان بازی سر راهتان قرار می‌گیرد که تجربه‌ی آن‌ها می‌تواند تا حدودی لذت‌بخش باشد. همچنین امکان شخصی‌سازی اتومبیل‌ها برای بازی‌بازان فراهم شده است.

لازم به ذکر است که بازی Inertial Drift توسط دو استودیوی لول ۹۱ اینترتینمنت (Level 91 Intertainment) و پی‌کیوب (PQube) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این اثر فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. حال برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Inertial Drift در دسترس قرار داده‌اند که پیشنهاد می‌کنیم آن‌ها را از دست ندهید.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 9/10

Inertial Drift شما را تبدیل به یک راننده‌ی حرفه‌ای می‌کند! بازی از گیم‌پلی جالبی هم برخوردار است و حس خوبی به بازی‌بازان می‌دهد. کنترل بازی در نگاه اول پیچیده است، اما پس از مدتی کار با آن ساده شده و لذت‌بخش به نظر خواهد رسید. بنابراین اگر از دوست داران آثار اتومبیل‌رانی هستید، از تجربه‌ی Inertial Drift دریغ نکنید.

GOD IS A GEEK 8/10

کنترل بازی Inertial Drift به خصوص برروی نینتندو سوییچ دشوار است و بازی‌بازان را تا حدودی به دردسر می‌اندازد. با این وجود، این بازی را باید یکی از برترین آثار مسابقه‌ای روی کنسول ذکر شده به حساب آورد که عده‌ی بی‌شماری را سرگرم خواهد کرد.

nintendolife 7/10

طراحی اتومبیل‌ها در Inertial Drift را باید برترین ویژگی این بازی به حساب آورد. پس از پایان هر ماموریت هم پاداش‌هایی به بازی‌بازان داده می‌شود که به وسیله‌ی آن‌ها قادر به شخصی‌سازی و ارتقای مهارت‌ها خواهند بود. اگر از دوست داران عناوینی در این سبک باشید، در آن صورت از Inertial Drift نیز لذت خواهید برد.

The Indie Game Website 5/10

Inertial Drift از موسیقی‌های جذابی برخوردار است و از این قضیه نباید به راحتی عبور کرد. گیم‌پلی بازی چندان تعریفی ندارد و مشکلات موجود در آن بازی‌بازان را کلافه خواهد کرد. همچنین تکراری شدن بازی پس از مدتی کوتاه را هم باید از دیگر نواقص آن به حساب آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید