بازی ENDER LILIES: Quietus of the Knights معرفی شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

شرکت بینری هیز اینتراکتیو (Binary Haze Interactive) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی ENDER LILIES: Quietus of the Knights پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

ENDER LILIES: Quietus of the Knights را می‌توان عنوانی در سبک ماجراجویی و پلتفرمر دانست که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی به نام لیلی (Lily) را به دست گرفته و رمز و رازها و معماهای پیرامونتان را کشف کنید. به نقل از سازندگان، بازی از موسیقی‌های جذابی برخوردار است و احتمالا این قضیه مورد استقبال بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که دو استودیوی لایو وایر (Live Wire) و ادگلاب (Adglobe) به صورت مشترک وظیفه‌ی توسعه‌ی ENDER LILIES: Quietus of the Knights را به عهده داشته‌اند. ضمنا شرکت بینری هیز اینتراکتیو نیز ناشر این اثر خواهد بود.

بازی ENDER LILIES: Quietus of the Knights قرار است در تاریخی نامشخص از زمستان سال جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. همچنین این بازی از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ای، چینی، ایتالیایی، پرتغالی و روسی پشتیبانی خواهد کرد. در پایان می‌توانید نخستین ویدئوی این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید