به‌روزرسان جدید Ghost Recon: Breakpoint تغییراتی اساسی را در Gunsmith ایجاد می‌کند

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده است که قصد دارد ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را از طریق به‌روزرسان ۳٫۰٫۰ به بازی Ghost Recon: Breakpoint اضافه کند. براساس اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان تغییراتی اساسی را در بخش Gunsmith بازی ایجاد خواهد کرد.

به عنوان بخشی از به‌روزرسان ۳٫۰٫۰ بازی Ghost Recon: Breakpoint، تیم سازنده قصد دارد بسیاری از بخش‌های بازی را تا حد ممکن ساده‌تر کند که این موضوع به بازی‌بازان اجازه خواهد داد از تمامی Foregripهای مربوط به سلاح‌های Assault Rifle، Shotgun و Submachine Gun به صورت مشترک استفاده کنند. علاوه بر این، Barrel و Underbarrelهای جدیدی نیز در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت که هر یک ویژگی‌هایی تازه را به گیم‌پلی بازی اضافه خواهند کرد.

از زمان انتشار بازی Ghost Recon: Breakpoint در سال ۲۰۱۹، تیم سازنده با انتشار به‌روزرسان‌های مختلف از این عنوان پشتیبانی کرده است. استودیوی سازنده مدتی پیش و پس از مدت‌ها انتظار و درخواست‌ها متوالی کاربران، هم‌تیمی‌های هوش مصنوعی را نیز به بازی اضافه کرده بود.

بازی Ghost Recon Breakpoint، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین در ادامه می‌توانید نقد و بررسی ویدیویی و تحلیل فنی اختصاصی گیمفا از این بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید