نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه می‌شوند

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی مگاپیکسل (MegaPixel) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی Panzer Dragoon: Remake در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با بازی Panzer Dragoon آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. حال پس از گذشت چندین سال، تیم سازنده تصمیم گرفته گرفت تا نسخه‌ی بازسازی آن را در دسترس قرار دهد. این اتفاق ابتدا امسال برای نینتندو سوییچ رخ داد و شاید استقبال خوبی از سوی دارندگان این کنسول هم بودیم. سپس شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این نسخه برروی سایر پلتفرم‌ها به گوش می‌رسید که این اخبار توسط سازندگان تایید شد. بدیهی است که این نسخه با کیفیت، مراحل و کاراکترهای بیشتری همراه شده است. دو استودیوی مگاپیکسل و فوراور اینترتینمنت (Forever Entertainment) نیز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Panzer Dragoon: Remake را به عهده دارند.

بازی فوق قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه شود. همچنین نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان نیز در راه است، اما کمی بعد از تاریخ ذکر شده در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Panzer Dragoon: Remake، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید