بازی Golden Force معرفی شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت پیکسل هارت (Pixel Heart) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی Golden Force پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

Golden Force از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که شما در آن باید کنترل یک پادشاه قدرتمند را به عهده بگیرید. وی که بسیار مسئولیت پذیر نیز هست، تصمیم می‌گیرد تا برای سر و سامان دادن اوضاع سرزمینش راهی سفری طولانی شود؛ غافل از این که مشکلات پیچیده‌ای برایش رخ می‌دهد. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Golden Force می‌تواند انتخاب نسبتا خوبی برایتان باشد. گفتنی است که دو شرکت پیکسل هارت و جاست فور گیمز (Just For Games) انتشار این عنوان را به عهده دارند. استودیوی استوری‌برد (StoryBird) را هم باید توسعه دهنده‌ی آن به حساب آورد.

بازی Golden Force قرار است اواخر امسال و در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. همچنین نسخه‌ی فیزیکی نیز همزمان با نسخه‌ی دیجیتالی عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید اولین تریلر مربوط به Golden Force را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید