گیمفان یک ساله شد | سیزدهمین قسمت مجله ویدئویی گیمفان

سلام به همه‌ی گیمفایی‌ها. امیدوارم حالتان خوب باشد و آخرین روزهای تابستانی را گرم و پربازی سپری کنید. این هفته با قسمت جدید مجله‌ی ویدئویی «گیمفان» در خدمت شما هستیم. در قسمت جدید گیمفان علاوه بر معرفی بازی‌های جدید و تاریخ انتشار آن‌ها، مروری بر رازها یا نکاتی خواهیم داشت که در این بازی‌ها پنهان هستند. با ما همراه باشید.

آیتم گیمفان یک سال پیش کار خود را آغاز کرد و در این مدت سعی بر این داشتیم تا بتوانیم مجموعه‌ای از بهترین مطالب و محتویات را با بالاترین کیفیت ممکن به شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا ارائه دهیم. همان طور که می‌دانید در تابستان سال ۱۳۹۹ هستیم و اوقات بسیاری را در خانه سپری می‌کنیم. تابستان امسال با گذشته تفاوت‌های زیادی دارد و بر خلاف سال‌ها گذشته شاهد عرضه‌ی بازی های جدید و محبوبی در فصل تابستان و ماه‌های پیش رو هستیم. نظر به استقبال همیشگی شما، سیزدهمین قسمت مجله‌ی ویدئویی گیمفان را نیز تهیه کرده و در قسمت جدید گیمفان، آیتم‌های جذاب و ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

در این شماره چه خواهید دید :

کامینگ: این آیتم به معرفی و نمایش کوتاه بازی‌هایی اختصاص داره که قرار است در آینده منتشر شوند و شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قرار است طی روزها یا هفته‌های آینده چه بازی‌هایی عرضه شوند. در قسمت سیزدهم به طور ویژه و اختصاصی به بررسی بازی‌هایی می‌پردازیم که در ماه شهریور عرضه شده و یا عرضه خواهند شد.

نیم نگاه: این بخش به مقالات برتر و همچنین پیش‌نمایش اختصاصی و ویدئویی از بازی‌های آینده اختصاص خواهد داشت. در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به سری بازی های استودیوی ناتی داگ که دوست عزیر و سردبیر محترم بخش تحریریه یعنی جناب آقای سعید آقابابایی به صورت کوتاه به تحلیل و بررسی آن ها خواهد پرداخت. این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

گیم‌فکت: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال تجربه‌ی بازی ویدئویی خاصی هستید اما در عین حال سعی دارید تا با مراجعه به وب‌سایت‌هایی نظیر یوتیوب و مشاهده ویدئوهایی در این رابطه از رازها و نکات مخفی آن‌ها سر در آورید اما دیگر لازم نیست زیرا در این بخش قصد داریم تا در هر شماره به طور خلاصه و مفید به بررسی نکات مخفی، رازهای پنهان و همچنین ایستر‌اگ‌های موجود در بازی‌های ویدئویی بپردازیم. حدس بزنید شماره‌ی یازدهم به چه بازی اختصاص دارد؟ در شماره سیزدهم قصد داریم تا مروری داشته باشیم بر مهم ترین و جذاب ترین نکات یا رازهایی که در بازی‌ Batman Arkham Knight شاهد آن ها بوده‌ایم؛ پس این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

خبرنامه: طی ده قسمت اول با بخش شصت ثانیه، به طور کوتاه و مختصر و در مدت زمان یک دقیقه مروری داشتیم بر مهمترین اخباری که طی هر ماه منتشر شده‌اند. حال در قسمت جدید کمی این بخش را گسترش داده، زمان ان را افزایش دادیم تا اگر به هر دلیلی موفق به پیگیری اخبار مربوط به بازی‌های ویدئویی نشده‌اید، این بخش بتواند شما را از مهم‌ترین اخبار روز مطلع سازد.

قسمت سیزدهم مجله ویدئویی گیمفان حدودا ۳۰ دقیقه زمان دارد. شما می‌توانید دوازدهمین قسمت از این آیتم ویدئویی جذاب را در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین شما قادر هستید تا با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام گیمفا، تمام اپیزودهای منتشر شده از گیمفان به همراه آیتم‌های ویدئویی جذاب دیگر را نیز مشاهده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات گرم شما هستیم:

12345678910(17 رای, میانگین آرا 8٫12 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید