اطلاعاتی جدید از بخش چندنفره‌ی Baldur’s Gate 3 منتشر شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مورد انتظار Baldur’s Gate 3 اواخر ماه جاری میلادی در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت. به همین مناسبت، استودیوی لارین (Larian Studios) با انتشار یک ویدئو اطلاعاتی جدید از محتوای بخش چند نفره، سیماتیک‌های بازی و قابلیت Crowd Choice برروی پلتفرم استیدیا را در اختیار هواداران قرار داده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، سینماتیک‌های بازی یکی از بخش‌های جذاب Baldur’s Gate 3 است؛ چراکه استودیوی سازنده تلاش دارد این سینماتیک‌ها به خوبی نسبت به انتخاب‌های شما واکنش نشان دهند. برای دستیابی به این هدف، استودیوی لارین از چندین دوربین با ویژگی‌های مختلف استفاده کرده است تا سینماتیک‌های نهایی پویاتر و تا حد ممکن طبیعی به نظر برسند. در مکالمات بازی Baldur’s Gate 3 از بیش از یک و نیم میلیون کلمه استفاده شده است که یک پیشرفت قابل توجه نسبت به ساخته‌ی قبلی این استودیو یعنی Divinity: Original Sin 2 به شمار می‌رود.

در کنار ویژگی‌های یاد شده، استودیوی لارین به کاربرانی که به تماشای بازی علاقه دارند نیز اجازه داده است تا در روند بازی و داستان تاثیرگذار باشند. کسانی که در حال تماشای بازی هستند می‌توانند از طریق رای‌گیری برروی مکالمات و تصمیماتی که در مقابل بازی‌باز قرار می‌گیرد به صورت مستقیم تاثیر گذاشته و یک تجربه‌ی کامل متفاوت و غیرمنتظره را رقم بزنند.

شما می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از سازندگان بازی Baldur’s Gate 3 را در ادامه مشاهده کنید. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی در تاریخ ۹ مهر ماه سال جاری(۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران فروشگاه استیم و پلتفرم گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید