گیفت کارت
گیفت کارت

ماجراجویی با موجود دوست داشتنی | نقدها و نمرات بازی OkunoKA Madness

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بازی OkunoKA Madness بالاخره امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا نظرات متفاوتی پیرامون آن منتشر شده است. در همین زمینه برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این اثر در ادامه با ما همراه باشید.

از زمان قدیم تاکنون شاهد انتشار عناوین دوبعدی فراوانی برروی پلتفرم‌های مختلف بوده‌ایم. هنوز هم عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هستند که به تجربه‌ی این بازی‌ها می‌پردازند، چرا که یاد و خاطره‌ی گذشته را برایشان زنده می‌کند. پیش‌بینی می‌شود که OkunoKA Madness نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی به سبک‌های اکشن و پلتفرمر، شما باید کنترل موجودی بامزه را به دست گرفته و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید تا به فردی محبوب نزد مردم تبدیل شوید. علاوه‌بر دشمنان، موانع زیادی هم سر راهتان سبز می‌شود که باید از آن‌ها به سلامت عبور کنید. همچنین شخصیت‌های دیگری نیز در این راه به شما یاری می‌رسانند که نباید از این موضوع غافل شد. بنابراین اگر از هواداران این آثار هستید، OkunoKA Madness می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

بد نیست بدانید که شرکت ایگنیشن پابلیشینگ (Ignition Publishing) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این بازی را به عهده داشته است. همچنین بخش آنلاین و چندنفره‌ای در این عنوان وجود ندارد و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات بازی OkunoKA Madness در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

TheSixthAxis 9/10

وقتی برای اولین بار نام OkunoKA Madness را شنیدیم و تریلری از آن را تماشا کردیم، انتظار نداشتیم که با چنین عنوان جذابی سر و کار داشته باشیم. کنترل بازی بسیار ساده است و در مجموع می‌توان آن را سرگرم کننده دانست.

VIDEO CHUMS 8/10

واضح است که تیم سازنده برای ساخت OkunoKA Madness از آثاری نظیر Super Meat Boy الهام گرفته است. بنابراین آن را به تمام هواداران عناوین اکشن و پلتفرمر پیشنهاد می‌کنیم.

TheXboxHub 7/10

اگر از بازی‌بازان جوان هستید و تا به حال عناوین نظیر سری Mega Man را تجربه کرده‌اید، پس از OkunoKA Madness نیز لذت خواهید برد. گیم‌پلی این بازی و معماهای موجود در آن شما را به راحتی به چالش خواهد کشید. از نحوه‌ی کنترل این عنوان که بسیار دوست داشتنی هم هست، نباید به راحتی عبور کرد.

Xbox Tavern 5.8/10

OkunoKA Madness معماهای نسبتا پیچیده‌ای دارد که گاهی اوقات موجب سردرگم شدن بازی‌بازان می‌شود. برای به پایان رساندن آن نیز نیاز به زمان زیادی ندارید. تنها علاقه‌مندان به آثار اکشن، پلتفرمر و دوبعدی ممکن است از OkunoKA Madness لذت ببرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید