توسعه دهنده‌ی سابق عناوین Call of Duty ،DOOM و Warhawk به تیم توسعه‌ی Metroid Prime 4 پیوست

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

با شدت گرفتن فرایند توسعه‌ی بازی Metroid Prime 4، استودیوی رترو (Retro Studios) تاکنون افراد زیادی را برای تولید این عنوان مورد انتظار استخدام کرده و همچنان نیز به دنبال توسعه دهندگان باتجربه در سطح‌های بالا است. این استودیوی آمریکایی اخیراً آقای دیلن جاب (Dylan Jobe) را استخدام کرده و او را برای سمت مدیر توسعه‌ی Metroid Prime 4 در نظر گرفته است؛ شخصی با بیش از ۲۵ سال سابقه که در ساخت بازی‌های مختلفی نقش داشته است.

دیلن جاب در طی فعالیت طولانی خود در صنعت بازی‌های ویدئویی، به عنوان طراح بازی و طراح گرافیکی برروی عناوینی نظیر Twisted Metal: Black ،War of the Monsters ،Warhawk  ،Starhawk ،DOOM ،Call of Duty: Modern Warfare Remastered و World of Tanks کار کرده است. با توجه به توضیحات ارائه شده برای وظایف مدیر توسعه، آقای جاب باید علاوه بر مدیریت زمان، مقیاس و کیفیت پروژه، باید با بخش‌های مختلف استودیو نیز همکاری کند تا با هماهنگی او روند تولید بازی بدون مشکل طی شود.

رترو پیش از این توسعه دهندگان باتجربه‌ی زیادی که برروی بازی‌هایی نظیر Call of Duty ،Battlefield ،Shadow of the Tomb Raider ،Borderlands 3 ،Crysis 3 و Halo کار کرده‌اند را استخدام کرده است.

تقریباً دو سال پس از معرفی رسمی بازی Metroid Prime 4 در رویداد E3 2017، نینتندو تایید کرد که به دلیل نرسیدن به سطح انتظارات این شرکت، روند توسعه‌ی فعلی بازی متوقف شده است و این عنوان توسط استودیوی رترو، سازندگان سه گانه‌ی اصلی، ساخته خواهد شد.

بازی Metroid Prime 4 در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید