اولین تصاویر رسمی از بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake منتشر شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) پس از معرفی رسمی بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake، چند تصویر از محیط‌ها و شخصیت‌های آن را برای علاقه‌مندان منتشر کرده است. با دقت در این تصاویر می‌توانید انتظارات خود را از گرافیک هنری و ارتقای بافت‌ها و مدل‌های این بازی در آینده به دست آورید.

طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت، برای بازسازی و توسعه‌ی عنوان Prince of Persia: Shands of Time Remake از موتور بازی‌سازی Anvil Engine استفاده شده است. این بازسازی محتویات جدید، بخش کنترل و دوربین به‌روز شده و گیم‌پلی ارتقا یافته‌ای برای سیستم مبارزات و پارکور خواهد داشت و علاوه بر حفظ حس نوستالژیک بازی، قصد دارد تا یک تجربه‌ی کامل‌تر و مدرن‌تر را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد. همچنین تمامی صداهای محیطی و شخصیت‌های داستانی آن دوباره ضبط شده‌اند تا کیفیت صداگذاری این عنوان هم بهبودهای زیادی را به خود بیند.

همچنین در بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake، بازی‌بازان با دشمنان جدید با مدل‌سازی متنوع مبارزه خواهند کرد و سکانس‌های سینمایی جدید و جذابی را شاهد خواهند بود. علاوه بر موارد ذکر شده، بازی‌بازان می‌توانند بر Sands of Time کنترل زیادی پیدا کرده و از خنجر مخصوص خود برای برگرداندن، تسریع یا کندی زمان و منجمد کردن دشمنان استفاده نمایند.

با این که عنوان Prince of Persia: Sands of Time Remake در نگاه اول نسبت به نسخه‌ی اصلی خود پیشرفت‌های بصری و کیفی بسیاری را نشان می‌دهد اما هرگز آن را نمی‌توان در حد و اندازه‌های عناوین بازسازی شده‌ی امروزی به شمار آورد. عناوینی به مانند Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 ،Mafia و Resident Evil 3 با این که بازسازی شده هستند اما از نظر کیفیت خود چندین مرتبه برتر و بالاتر از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Prince of Persia: Sands of Time شرکت یوبی‌سافت قرار خواهند گرفت. در واقع حتی می‌توان اظهار داشت که بازی SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom Rehydrated نیز به مراتب یک نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بهتر نسبت به نمایش اولیه‌ی بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake به حساب می‌آید. با این که نمایش اولیه‌ی این بازی در رویداد دیشب شرکت یوبی‌سافت ممکن است برخی از بازی‌بازان و هواداران آن را ناامید کرده باشد اما می‌توان انتظار بهبودهای بسیاری را در نسخه‌ی نهایی داشت. در هر صورت این بازی بهتر از نسخه‌ی اصلی خواهد بود و سبک هنری و گیم‌پلی خود را تا حدودی حفظ خواهد کرد.

در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake بپردازید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید