رتبه‌بندی بازیکنان FIFA 21 مشخص شد؛ مسی در صدر

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

رتبه‌بندی و نمرات بازیکنان در FIFA 21 به تازگی مشخص شده است و با وجود کاهش نمرات برخی از بازیکنان سرشناس، هنوز هم همان مظنونین همیشگی در صدر فهرست هستند.

چیزی تا عرضه‌ی رسمی FIFA 21 نمانده است که یعنی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) باید رتبه‌بندی بازیکنان خود را مشخص کند. با وجود پایین آمدن نمرات هر دو کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، باز هم این دو بازیکن در صدر جدول هستند و از این بابت هیچ تغییری به وجود نیامده است. البته پایین آمدن نمرات این دو بازیکن، قطعا به معنای ارزشمندتر شدن کارت‌های Team of the Week آن‌ها در Ultimate Team است و بدون شک شاهد اعمال یک استراتژی توسط الکترونیک آرتس هستیم.

لیونل مسی در حالی با نمره ۹۳ در صدر جدول است که سال گذشته نمره‌ی ۹۴ را کسب کرده بود و کریستیانو رونالدو هم با یک نمره کاهش، امسال با نمره‌ی ۹۲ در رتبه‌ی دوم قرار دارد. اما هم‌تیمی سابق مسی یعنی نیمار با کاهش نمره به ۹۱ مواجه شده است که به معنای رتبه‌ی پنجم برای این بازیکن است. در عوض جای او را در رتبه‌ی سوم، روبرت لواندوفسکی گرفته است.

FIFA 21 در تاریخ ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. می‌توانید با مراجعه به وبسایت الکترونیک آرتس، از فهرست کامل ۱۰۰ بازیکن برتر خبردار شوید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید