مرور خاطرات | نقدها و نمرات نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی Company of Heroes

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

اگر از دوست داران Company of Heroes باشید، حتما می‌دانید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۰۶ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان نیز قرار گرفت. پس از گذشت چندین سال، سازندگان تصمیم گرفتند که آن را در اختیار دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز قرار دهند. حال این اتفاق رخ داده و در همین راستا، نقدها و نمرات نسخه‌ی ذکر شده منتشر شده است که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

Company of Heroes از سری عناوین استراتژی محور است که در آن باید ارتش خود را به بهترین شکل رهبری کرده و در نبرد با دشمنان فراوان خود سربلند بیرون بیایید. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی اندروید آن را از طریق این نشانی تماشا کنید. حال باید دید که این عنوان برروی گوشی‌های هوشمند چه عملکردی خواهد داشت و آیا بازی‌بازان از آن لذت خواهند برد یا خیر.

قابل ذکر است که دو استودیوی رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) و فرال اینتراکتیو (Feral Interactive) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. از این نکات که بگذریم، امروز بهترین منتقدان این حوزه نقدها و نمرات خودشان را پیرامون نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند Company of Heroes منتشر کرده‌اند که بد نیست در ادامه نگاهی به آن‌ها داشته باشیم.

Pocket Tactics 9/10

بسیاری از افراد تصور داشتند که Company of Heroes برروی گوشی‌های هوشمند عملکرد خوبی نخواهد داشت، اما حال می‌بینیم که همان جذابیت و طراوت گذشته را دارد. تمام بخش‌های بازی تک‌نفره هستند و می‌توانند بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم کنند. اگر از علاقه‌مندان به آثار استراتژی هستید، Company of Heroes را به هیچ وجه از دست ندهید.

TouchArcade 9/10

به دلیل وجود تنظیمات و تجهیزات بیشتر در Rome: Total War، همیشه این بازی را بیشتر از Company of Heroes دوست داشتیم. با این حال، Company of Heroes نیز تجربه‌ای لذت‌بخش بوده که کنترل کاراکترها در نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بسیار ساده است. با توجه به قیمتی که این بازی دارد، آن را به راحتی به همه‌ی بازی‌بازان پیشنهاد می‌کنیم.

Gamezebo 9/10

بسیار خوشحال هستیم که به تجربه‌ی عنوانی فوق‌العاده در سبک استراتژی یعنی Company of Heroes برروی سیستم عامل iOS پرداختیم. این بازی به جز وجود چند باگ که با انتشار چند به‌روزرسانی قابل حل خواهد بود، چیزی کم ندارد و آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

Marlin`in Kazani 8/10

بازی Company of Heroes برای کسانی که خاطرات زیادی دارند و همچنین بازی‌بازانی که قصد دارند تا برای اولین بار آن را تجربه کنند، انتخاب جذابی است.

METRO.co.uk 8/10

بازی Company of Heroes گیم‌پلی فوق‌العاده‌ای دارد و حتی دارندگان گوشی‌های هوشمند را هم راضی خواهد کرد. اگر به یاد داشته باشید، چندین به‌روزرسانی و بسته الحاقی مهم برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان منتشر شده بود. حال امیدوار هستیم که این اتفاق برای اندروید و iOS نیز رخ دهد تا جذابیت‌های آن دوچندان شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید