اطلاعات زیادی از بازی Chronos: Before the Ashes منتشر شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

مدتی پیش بازی Chronos: Before the Ashes با نمایش تیزری به صورت رسمی معرفی شد. حال به‌تازگی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) اطلاعات کاملی از این بازی را به اشتراک گذاشته‌اند.

بازی Chronos: Before the Ashes عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که در حقیقت پیش‌درآمد عنوان Remnant: From the Ashes، دیگر ساخته‌ی استودیوی گان‌فایر گیمز به شمار می‌رود. در این عنوان، بازی‌بازان کنترل قهرمان جوانی  را در دست می‌گیرند. این قهرمان در تلاش است تا  خانه و سرزمین خود را از یک نیروی شر باستانی نجات دهد. در این بازی مرگ پایان کار نخواهد بود. هر بار که قهرمان شکست می خورد ، او را اخراج می‌کنند و باید یک سال صبر کند تا به هزارتو برگردد. هنگامی که سفر خود را آغاز می‌کنید، قدرت گرفتن و سریع‌تر شدن آسان است. هرچه سن شما بالاتر می‌رود، اهمیت خرد شما درباره قدرت های سرگرم‌کننده بیشتر می‌شود.

بازی Chronos: Before the Ashes بر اساس عنوان واقعیت مجازی Chronos توسعه یافته است، اما همه‌ی قسمت‌های آن برای پشتیبانی از همه‌ی پلتفرم‌ها بدون نیاز به واقعیت مجازی بازسازی شده‌اند.

این بازی یک ماجراجویی نقش‌آفرینی که ترکیبی از عناصر عناوین ماجراجویی و نقش‌آفرینی را در خود دارد. انواع مختلفی از سلاح‌ها، قابلیت‌ها و قدرت‌ها در این بازی وجود دارند و این موارد موجب عمیق‌تر شدن مبارزات شده‌اند. یک مکانیزم سنی منحصربه‌فرد در بازی Chronos: Before the Ashes وجود دارد. هر زمان که یک بازی‌باز می‌میرد، یک سال پیرتر می‌شود. بازی‌بازان در طول پیشروی در بازی با بالاتر رفتن سن خود را سازگار کنند. شما ماجراجویی خود را به عنوان یک قهرمان جوان، سریع و چابک آغاز می‌کنید و سفر خود را هوشمندانه و هماهنگ با جادو به پایان خواهید رساند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Chronos: Before the Ashes را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Chronos: Before the Ashes در تاریخ ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۹ (۱ دسامبر ۲۰۲۰) با قیمت ۳۰ دلار در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تیزر معرفی این بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید