معجزه‌ی موسیقی | نقدها و نمرات بازی AVICII Invector Encore Edition

20 شهریور 1399 - 18:00

بازی AVICII Invector Encore Edition نسخه‌ای بهبود یافته از عنوانی به نام AVICII Invector است که امروز برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا با استقبال خوبی هم از سوی منتقدان همراه شده است. در همین راستا، در ادامه برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این عنوان با ما همراه باشید.

AVICII Invector Encore Edition از سری عناوین اکشن و موسیقی محور است که در آن باید همزمان با نواخته شدن آهنگ‌های مختلف، دشمنان را هم از بین ببرید و در مسابقات هیجان انگیز فراوانی شرکت کنید. نسخه‌ی اصلی این بازی چندی پیش عرضه شد و به محبوبیت بالایی هم دست یافت. حال نسخه‌ی بهبود یافته با کیفیت، مراحل و تجهیزات بیشتری همراه شده است رضایت طرفداران را جلب کند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار ذکر شده هستید، از تجربه‌ی AVICII Invector Encore Edition غافل نشوید.

لازم به ذکر است که شرکت وایرد پروداکشنز (Wired Productions) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است. ضمنا این عنوان فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون AVICII Invector Encore Edition در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

NintendoWorldReport 9.5/10

پیش از این با بازی AVICII Invector Encore Edition آشنایی نداشتیم و در مورد تجربه‌ی آن مردد بودیم. اما حال پس از تجربه‌ی بازی AVICII Invector Encore Edition، می‌توانیم خودمان را یک طرفدار واقعی بنامیم. پیشنهاد ما این است که اگر از عاشقان عناوین موسیقی محور هستید، حتما این بازی را امتحان کنید.

۴PLAYERS 8.1/10

بدون شک AVICII Invector Encore Edition را باید یکی از برترین عناوین موسیقی محور دانست که تاکنون در دسترس قرار گرفته است. از تصاویر هنری فوق‌العاده و حس هیجانی که در جریان بازی به بازی‌بازان منتقل می‌شود نباید به راحتی عبور کرد.

Switch Player 7/10

موسیقی‌های موجود در AVICII Invector Encore Edition را باید برترین ویژگی آن دانست. در مجموع این بازی لحظات هیجان انگیزی را برای ما به ارمغان آورد و علی رغم وجود چند مشکل و باگ، توصیه می‌کنیم که آن را تجربه کرده و لذت ببرید.

همچنین دیگر منتقدان نظیر jeuxvideo.com به این بازی نمره‌ی ۷٫۵ داده‌اند.

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید