اطلاعات جدیدی از Destiny 2: Beyond Light منتشر شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بسته الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2، به زودی با قیمت رکوردشکن ۵۰ دلار عرضه خواهد شد. حال بانجی (Bungie)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، اطلاعات جدیدی را در مورد این بسته الحاقی منتشر کرده است.

همانطور که می‌دانید، به نظر می‌رسد که بانجی فعلا قصد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Destiny را ندارد و قصد دارد که کاملا به سیستم سرویس‌محور خود وفادار باشد. خب طبعا عرضه‌ی بسته‌های الحاقی متفاوت، تنها راه زنده نگه داشتن چنین عنوانی است و بانجی هم نسبتا خیلی خوب در این زمینه عمل کرده است. با این وجود قیمت ۵۰ دلاری بسته‌‌ی جدید، برخی هواداران را نسبت به محتوای آن نگران کرده است.

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است شاهد یک کلاس شکارچی جدید با نام Revenant در این بازی باشیم. یکی از حملات این کلاس، پرتاب شوریکن است که پرتاب یک شوریکن دشمنان را کند و پرتاب دو شوریکن باعث یخ زدن فوری آن‌ها می‌شود. تنوع نارنجک‌های انتخابی برای این کلاس هم بسیار زیاد هستند و مثلا یکی از نارنجک‌ها به نام Coldsnap، باعث فرستادن موجی می‌شود که سه دشمن را درجا یخ می‌زند.

راه‌های دیگری هم برای شخصی‌سازی توانایی‌های Revenant وجود دارد. مثلا می‌توانید قدرت سلاح‌های او را پس از یخ زدن یک دشمن افزایش دهید. Destiny 2 در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۹) برروی اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و استدیا عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید