به‌روزرسان ۱٫۰۳ نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding منتشر شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding اخیراً میزبان به‌روزرسان ۱٫۰۳ بود که طی آن، قابلیت پشتیبانی از DLSS برای پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA Ampere و تنظیمات گرافیکی Ultra در رزولوشن ۸K به این بازی افزوده شدند.

همانطور که اشاره شد، این به‌روزرسانی ارتقا و بهبود عملکرد گرافیکی بازی، به‌خصوص در پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA Ampere را هدف قرار داده است. از طرفی دیگر، مختصر و کوتاه بودن بخش اطلاعات و جزییات (update notes) این به‌روزرسان، اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار نمی‌دهد.

به‌روزرسان ۱٫۰۳ Death Stranding، هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان فروشگاه استیم قرار گرفته است!. این به‌روزرسان جزئی، پشتیبانی از DLSS را برای این بازی در پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA Ampere میسر می‌کند.

علاوه براین، با استناد به گزارش‌هایی که کاربران این فروشگاه در مورد جزییات این به‌روزرسان منتشر نمودند، نشان‌دهنده‌ی این موضوع هستند که به‌روزرسان ۱٫۰۳ Death Stranding، قابلیت استفاده از تنظیمات گرافیکی Ultra در رزولوشن ۸K را نیز به بازی می‌افزاید. لازم به ذکر است که طبق همین گزارش‌ها، استفاده از DLSS و قرار دادن تنظیمات گرافیکی برروی Ultra در رزولوشن ۸K، تنها برروی کارت‌های گرافیکی جدید و فوق‌العاده قدرتمند ۳۰۸۰ و ۳۰۹۰ شرکت انویدیا خروجی مناسبی را ارائه خواهد داد. همچنین، برای استفاده از این قابلیت، علاوه بر نصب این به‌روزرسانی، نیازمند به‌روزسانی درایور کارت گرافیک خود نیز خواهید بود.

به‌هرترتیب، به‌نظر می‌رسد که هم‌اکنون نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding بهترین تجربه‌ی ممکن را از این بازی ارائه می‌کند؛ چرا که وجود تنظیمات گرافیکی، پشتیبانی از حالت فوق‌عریض (Ultrawide)، پشتیبانی از رزولوشن ۸K و پشتیبانی از NVIDIA DLSS مواردی هستند که به‌هیچ عنوان در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ نمی‌توان آن‌ها را تجربه نمود.

بازی Death Stranding، هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین می‌توانید ویدیوی تحلیل فنی و بررسی عملکرد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را نیز مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید