لذت رانندگی | نقدها و نمرات بازی Hotshot Racing

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

بازی Hotshot Racing امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا نظرات متفاوتی هم پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این عنوان در ادامه با ما همراه باشید.

Hotshot Racing از سری عناوین جالب به سبک مسابقه‌ای است که در آن باید به انتخاب اتومبیل و راننده‌ی دلخواه خود پرداخته و در قالب حالت‌های متنوع، رقابت‌های نفسگیری را آغاز کنید. جالب است بدانید که این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوانی با همین نام است که در سال‌های دور در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود. حال نسخه‌ی جدید با کیفیت، بخش‌ها و اتومبیل‌های بیشتر و بهتر در دست توسعه قرار دارد. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Hotshot Racing برای چند ساعت شما را سرگرم خواهد کرد.

گفتنی است که دو استودیوی لاکی مونتین گیمز (Lucky Mountain Games) و سومو دیجیتال (Sumo Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی از یک بخش آنلاین نیز برخوردار است که آن را می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان تجربه کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Hotshot Racing در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Finger Guns 8/10

اگر از علاقه‌مندان به عناوین مسابقه‌ای و آرکید هستید، در آن صورت خرید و تجربه‌ی Hotshot Racing برایتان الزامی خواهد بود. تنها کافی است که خود را برای مسابقات هیجان انگیز و دوست داشتنی آماده کرده و لحظات لذت‌بخشی را با خود و یا دوستانتان رقم بزنید.

PUSH SQUARE 8/10

Hotshot Racing را باید یک بازسازی خوب دانست که گیم‌پلی بسیار بامزه‌ای هم دارد. کنترل اتومبیل‌ها هم در نوع خود جالب است و بازی‌بازان را به وجد می‌آورد. در مجموع تجربه‌ی Hotshot Racing روی کنسول پلی‌استیشن ۴ حس خوبی به ما داد. ای کاش این عنوان بازی‌بازان را بیشتر به چالش می‌کشید.

Hobby Consolas 7.3/10

Hotshot Racing خاطرات فراوانی را برای بازی‌بازان زنده می‌کند. بازی از سرعت خوبی برخوردار است و اصلی‌ترین ویژگی آن را هم باید همین قضیه دانست. موسیقی‌های آن نیز حال و هوای خوبی دارد و بسیار شنیدنی هستند. البته تیم سازنده می‌توانست بخش‌ها و اتومبیل‌های بیشتری را برای این بازی طراحی کند.

PSU 6.5/10

بخش آنلاین Hotshot Racing جذابیت‌های زیادی دارد، اما مشکلات و باگ‌های آن باعث کلافگی بازی‌بازان می‌شود. تنها اگر از دوست داران آثار مسابقه‌ای هستید، از این بازی نیز تا حدودی لذت خواهید برد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید