بازی The Last of Us Part 2 امروز یک به‌روزرسان جدید دریافت می‌کند

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

چند هفته‌ای از انتشار بازی فوق‌العاده و محبوب The Last of Us Part 2 می‌گذرد و بازی‌بازان همچنان از تجربه‌ این بازی شاهکار به همراه گیم‌پلی منحصر به فرد و داستان عمیق لذت می‌برند. در واقع اکنون که جنجال‌های بسیار پیرامون وقایع داستانی بازی و شخصیت‌های Joel ،Ellie و Abby به پایان رسیده است، بیشتر بازی‌بازان می‌توانند راحت‌تر و واقع‌بینانه‌تر از تجربه‌ی این اثر هنری لذت ببرند و به درک داستان آن بپردازند. با این حال استودیوی بزرگ ناتی‌داگ (Naughty Dog) همچنان به پشتیبانی از بازی The Last of Us Part 2 ادامه داده است و هر چند مدت به ارائه‌ی یک به‌روزرسان برای این عنوان می‌پردازد که علاوه بر بهبود‌های فنی، محتویات جدید و یا حالت‌های گوناگونی را به بازی اضافه می‌کنند.

در زمان عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2 شاهد آن بودیم که این نام به سرعت به یکی از محبوب‌ترین عناوین بازار و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ تبدیل شد و موفق گردید چندین رکورد‌های فروش منحصر به فردی را به نام خود ثبت نماید. حتی چندی پیش در خبری اعلام شد که این عنوان بیشترین درصد کامل شدن بخش داستانی توسط بازی‌بازان را در میان عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ را از آن خود کرده است. با این حال باید در نظر داشت که اگر چه بازی The Last of Us Part 2 یک شاهکار فنی و هنری به شمار می‌آید اما بدون خطا و اشکال نیست و نیاز به دریافت به‌روزرسان‌های مختلف دارد.

به تازگی استودیوی ناتی‌داگ در خبری رسمی اعلام کرد که امروز به‌روزرسان جدیدی برای بازی The Last of Us Part 2 منتشر خواهد شد که این بازی را به نسخه‌ی ۱٫۰۷ ارتقا خواهد داد. این به‌روزرسان در مقایسه با موارد قبلی جزئی‌تر به شمار می‌آید. طبق جزئیات منتشر شده توسط شرکت ناتی‌داگ، این به‌روزرسان قرار است به رفع اشکالات جزئی و بهبود‌های فنی خاص بپردازد و در نتیجه دارای حجمی به مراتب کمتر و بدون هزینه خواهد بود.

تاکنون گزارش‌هایی در مورد بازی The Last of Us Part 2 به گوش رسیده‌اند که نشان می‌دهند این بازی دارای مشکلاتی در بخش هوش مصنوعی شخصیت همراه و باگ‌های مختلف در هنگام پریدن یا سقوط بوده و این موارد ممکن است هرزگاهی برای گیم‌پلی بازی مشکلاتی را ایجاد نمایند. با این حال باید در نظر داشت که استودیوی ناتی‌داگ در تلاش است تا کوچکترین مشکلات این بازی را به صورت کامل رفع سازد. در هر صورت با توجه به گستردگی مکانیسم‌ها و انیمیشن‌های مختلفی که در بازی The Last of Us Part 2 وجود دارند، بروز برخی از این مسائل کاملا قابل پیش‌بینی خواهد بود. بازی The Last of Us Part 2 بزرگترین اثر استودیوی ناتی‌داگ به شمار می‌آید و بدون شک در آینده باز هم محتویات جدید و یا به‌روزرسان‌های مختلف اصلاحی را دریافت خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید