وسایل نقلیه مجددا به Call of Duty: Warzone اضافه شدند

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

مدتی پیش کاربران وجود باگی عجیب در بازی Call of Duty: Warzone را گزارش دادند که استفاده از وسایل نقلیه باعث خروج بازی‌بازان از لابی می‌شد. تیم سازنده با هدف یافتن راهی برای رفع این مشکل، وسایل نقلیه را به صورت موقت از بازی حذف کرد. امروز و پس از به‌روز شدن دوباره‌ی Playlistها، وسایل نقلیه مجددا به بازی Call of Duty: Warzone اضافه شدند و خوشبختانه دیگر خبری از این باگ عجیب نیست.

به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Warzone امروز و در کنار به‌روزرسان مربوط به Playlist منتشر شد تا باگ کوچک و عجیب موجود در بازی را نیز رفع کند. این باگ عجیب باعث می‌شد بازی در زمان رسیدن وسیله‌ی نقلیه به یک نقطه‌ی خاص به صورت کامل متوقف و تمامی بازی‌بازان از بازی خارج شوند. متاسفانه برخی از بازی‌بازان شروع به سوءاستفاده از این باگ کردند که طبیعتا این موضوع تجربه‌ی بازی را برای دیگران با مشکل روبه‌رو کرد.

پس از رخ دادن این اتفاق در چندین بازی متوالی، استودیوی سازنده به سرعت وارد عمل شده و تمامی وسایل نقلیه را تا زمان یافتن دلیل اصلی این مشکل، به صورت موقت از بازی حذف کرد. حال پس از گذشت یک هفته، به نظر می‌رسد تیم سازنده دلیل اصلی این مشکل را کشف و آن را به صورت کامل رفع کرده است؛ چراکه وسایل نقلیه مجددا به بازی اضافه شده‌اند.

حذف کردن وسایل نقلیه از بازی Call of Duty: Warzone اگرچه باگ موجود را موقتا رفع کرد ولی بازی‌بازان مجبور بودند برای جابه‌جایی در نقشه‌ی بزرگ بازی تنها به راه رفتن و دویدن تکیه کنند. با توجه به ماهیت بازی و کوچک شدن مداوم نقشه، این موضوع می‌توانست به راحتی به یک مشکل بزرگ برای بازی‌بازان تبدیل شود. علاوه بر این، نبود وسایل نقلیه به این معنی بود که بازی‌بازان زمان کم‌تری برای یافتن سلاح‌ها و آیتم‌های مختلف داشته و احتمال دیده شدن آن‌ها در زمان دویدن در نقاط مختلف نیز افزایش می‌یافت. خبر خوب این است که تیم سازنده در سریع‌ترین زمان ممکن این مشکل را رفع کرده است و وسایل نقلیه دوباره به بازی اضافه شده‌اند.

عنوان بتل‌رویال Call of Duty: Warzone به‌صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید