بازی Odie’s Dimension II برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

تیم سازنده‌ی Odie’s Dimension II همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بدون شک تجربه‌ی عناوین فکری و پازلی برروی گوشی‌های هوشمند حال و هوای خاصی دارد و می‌تواند موجب سرگرم شدن بازی‌بازان شود. پیش‌بینی می‌شود که Odie’s Dimension II نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید کنترل فردی کوچک را به دست گرفته و با حل پازل‌ها و چالش‌های عجیب، مسیر خود را برای رسیدن به مقصد هموار کنید. در این بین آیتم‌هایی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهتر از قبل پیشروی کنید. واضح است که سازندگان برای ساخت این عنوان از بازی Monument Valley الهام گرفته‌اند؛ چرا که نکات مشابه فراوانی میان این دو دیده می‌شود. لازم به ذکر است که استودیوی دریم تک (Dream Tech) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این نسخه را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، بازی Odie’s Dimension II را می‌توانید از امروز برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS خودتان خریداری کنید. ضمنا نسخه‌ی اول این سری هم به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا به سراغ آن بروید. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به Odie’s Dimension II اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید