گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom برروی کنسول‌های نسل نهم عرضه خواهد شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی اف‌دی‌جی اینترتینمنت (FDG Entertainment) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom قرار است در آینده به دست دارندگان کنسول‌های نسل نهم نیز برسد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی در این زمینه باشید.

Monster Boy and The Cursed Kingdom از سری عناوین به سبک اکشن و پلتفرمر است که سال گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و خیلی زود توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. پس از این استقبال، تیم سازنده تصمیم گرفت که آن را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند. مانند بسیاری از بازی‌های به این سبک، شما با انتخاب شخصیتی دوست‌داشتنی و به کار بردن سلاح‌ها و مهارت‌های گوناگون باید به نبرد با دشمنان رفته و موانع موجود را یکی پس از دیگری رد کنید تا به مقصد برسید. اگر از دوست‌داران عناوین پلتفرمر هستید، پیشنهاد می‌کنیم این عنوان را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که دو شرکت گیم آتلیر (Game Atelier) و اف‌دی‌جی اینترتینمنت به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

طبق اعلام سازندگان، بازی Monster Boy and The Cursed Kingdom در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد. این دو نسخه با کیفیت بسیار بیشتر نسبت به گذشته همراه خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پییرامون Monster Boy and The Cursed Kingdom، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید